04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

niedziela, 2 października 2016

15-lecie MaxMara

Witajcie Kochani.
15-lecie istnienia salonu Max Mary we Wrocławiu to wielka i wspaniała impreza w której miałam możliwość uczestniczyć w dniu wczorajszym, dzięki uprzejmości właścicieli Małgorzaty i Andrzeja Oleksik. Całość imprezy poprowadził Tomasz Kammel, który mocno podgrzewał atmosferę licytacji na rzecz FUNDACJI NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ, która prowadzi Agnieszka Aleksandrowicz. Fundacja  w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. W Klinice  Przylądek Nadziei mali pacjenci  objęci  są nie tylko pomocą medyczna, ale wspaniałym wsparciem  psychologicznym które pomaga im przetrwać ciężkie chwile w tej trudnej i ciężkiej chorobie.

  Podczas żarliwej licytacji na rzecz fundacji, zostały zlicytowane nie tylko koszulka Roberta Lewandowskiego, ale książka Tomasza Kamela oraz bilet na premierę filmu Pitbull 3, która odbędzie się 11 listopada. Pani Agnieszka Dygant dla podbicia serc licytujących zaproponowała owsiankę na poranne śniadanie. Jako pierwszy przedmiot na licytacje został sprzedany piękny własnoręcznie wykonany obraz z przesłaniem " HOPE".
Obrazek wykonała Maja, którą udało mi się poznać.  Maja miała tak cudowna stylizację, że nie mogłam się oprzeć aby wyrazić swoje uznanie dla jej wczorajszego stroju.
 Wieczór był pełen wrażeń. Odbyły się pokazy najnowszej kolekcji na sezon Jesień/ Zima 2016/17 Max Mara, Weekend by Max Mara, Patrizia Pepe, Marella. Na zaproszonych gości czekał wytworny bankiet gdzie można było skosztować tortu w kształcie  płaszcza firmy MaxMara model 101801 oczywiście w kolorze camel. 
 Całość imprezy oceniam bardzo wysoko, podkład muzyczny, jedzenie wszystko na wysokim poziomie.
 Więcej takich imprez aby  pokazać światu,  że modę można połączyć z charytatywną działalnością na rzecz dzieci.


Jeszcze tylko o mojej stylizacji. Bomber jacket który mam na sobie powstał z zasłony. Ściągacze zostały użyte ze starych bluz, a zamek zakupiony w pasmanterii. Do tego sukienka z Mohito do której dodałam biały kołnierzyk aby rozświetlić całą stylizację. Rajstopy kryjące i buty z moim wizerunkiem na podeszwie. Jak widzicie można fajnie wyglądać nie wydając bajońskich sum, tylko uruchamiając swój twórczy intelekt który drzemie w każdej z nas.Stylization: Joanna Brzegowy
Make up: ŻiŻi
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400