04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

poniedziałek, 10 października 2016

Mniej znaczy więcej

Witajcie.
Dziś przedstawię wam moją subiektywną opinie na temat koloru i jaką rolę odgrywa w budowaniu naszego wizerunku.
Podczas budowania naszej idealnej garderoby to właśnie kolor ma bardzo duży wpływ, jak nasza osoba jest postrzegana przez inne osoby.
Kolor wpływa na:
- kolor naszych włosów
- naszą karnację
- kolor tęczówki oka
- odcień naszych ust
- odcień naszych zębów
W bardzo prosty sposób spróbuję Wam to przybliżyć. Dobrze dobranym kolorem, możemy wiele rzeczy zatuszować. Jeżeli występują u nas przebarwienia skórne lub cienie pod oczami.
Dobrze dopasowany kolor powoduje, że podkreślamy  zalety i atuty naszej sylwetki. Jednocześnie czując się dobrze w danym kolorze wyglądamy idealnie, a nasz pozytywny wizerunek  jest w bardzo dobry sposób odbierany przez społeczeństwo z którym się spotykamy.
Ładny wygląd dodaje nam pewności siebie .
Zadam Wam pytanie:
Jak się czujecie gdy idziecie na kolację ubierając sukienkę w swoim ulubionym kolorze, do tego dołóżmy zrobione włosy u fryzjera i makijaż?
Nie jedna z Was odpowie, że czujecie się właśnie w tym czasie wyjątkowo. Po prostu pięknie!!!
 Dlatego gdy pracuję z kobietami nad ich metamorfozą dbam o każdy szczegół ich przemiany. Szczególnie jeżeli chodzi o kolorystykę do sesji.  Bardzo często gdy poddają analizie kolorystycznej moje klientki, słyszę stwierdzenie „Naprawdę w tym kolorze czuję się świetnie, nigdy bym nie pomyślała aby po ten właśnie kolor sięgnąć.”   
 Dlatego uważam, że kolor odgrywa bardzo istotną rolę w kreowaniu naszego wizerunku.
Jeszcze o jednym bardzo ważnym elemencie chciała bym Wam dziś napisać szczególnie tyczy się on Pań, które poszukują idealnej suki ślubnej. Przykładowo każdy typ kolorystyczny powinien nosić inny odcień bieli. Poszukując go należy wybrać taką biel, która kolorem nas nie przytłoczy. 
W idealnie dobranym kolorze sukni, będzie podkreślona nasza uroda czyli;
- kolor włosów
- kolor oczu
- kolor ust
- kolor zębów.
Zatem w dobrze dobrany kolorze sukni idealnie pasującym fasonie do naszej sylwetki i stylu, będziemy wyglądać PIĘKNIE.
Jeszcze na koniec o mojej stylizacji, oraz gdzie zostały wykonane zdjęcia.
Po sesji na  plaży udałyśmy się do malowniczej kafejki Barattolo Bistro w centrum naszego miasta.
Zbyt dużo miejsca w niej nie ma,  ale to kolejny przykład na to, że jak sama nazwa posta brzmi” Mniej znaczy więcej”. W kawiarni panuje ciepły włoski klimat, wnętrze zachwyca prostotą tworząc niepowtarzalny wystrój.  Zapewne będę jeszcze tam wpadać bo wszystkich deserów jeszcze nie spróbowałam.
Przejdźmy do stylizacji.
Ubierając sukienkę w tak intensywnym kolorze postawiłam na minimalistyczną delikatną biżuterię. I tu pojawia się moja nowa spersonalizowana biżuteria od Kroliny Bik. Cenię bardzo jej prace , dla mnie jej twórczość to miniaturowe dzieła sztuki , gdzie każdy nawet najmniejszy detal jest wykonany z największa starannością . Każdy jej przedmiot jest inny, a to oznacza , że jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Spersonalizowana biżuteria podkreśla dodatkowo nasz styl i nadaje charakter naszej stylizacji.
 Zatem jeśli wybieracie sukienkę w takim intensywnym kolorze postawcie na minimalistyczną biżuterię. Skromną kobiecą fryzurę , delikatny makijaż, a efekt będzie murowany!!!
Zatem zdanie "Mniej, znaczy więcej” daje nam  taki efekt jak możecie dziś oglądać na zdjęciach. Czy ten efekt Wam się podoba?

Jeśli chcecie pomóc mi dotrzeć z tą wiadomością do większej liczby osób i sprawić , że może choć jednej osobie pomogę, proszę o udostępnienie posta.
Z przyjemnością poczytam też o Waszych doświadczeniach z kolorami np.: dlaczego nie lubcie zieleni?
Dlaczego po ten kolor nie sięgacie?
Jeżeli macie ochotę spotkać się z moją osobą abym Wam pomogła w doborze idealnego koloru, albo w zbudowaniu Waszej idealnej szafy to ogromnie Was zachęcam do współpracy.
 Jestem zawsze do Waszej dyspozycji.
Możecie kontaktować się zarówno przez fb jak instagrama lub bezpośrednio napisać wiadomość mjbrzegowy@gmail.com.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 


Stylization : Joanna Brzegowy
Sukienka, torebka z przypinkami  ; M&J
Bransoletka; Karolina Bik2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400