04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 26 października 2016

JESTEM PIEPRZONĄ EGOISTKĄ I DOBRZE MI Z TYM.Całe życie próbowałam wszystkich zadowolić. Najpierw rodziców aby ze szkoły przynosić dobre oceny. Potem w pracy, aby wynik był taki jak zarząd karze.  Ale dziś już tak nie jest!!!!
Jestem wolna i zajmuję się dbaniem o ludzki wizerunek. 
Jako Osobista Stylistka.
W  wolnych chwilach piszę do Was na blogu i zajmuję się moimi bliskimi. Dbam o kondycję swojego zdrowia i trenuję pływanie, bieganie i wszystko co może choć w pewnym stopni wyładować moją nie spożytą energię .
Tak kocham swoje życie bo jestem zdrowa.
 Zmieniłam całkowicie swoje życiowe ideały, niczego nie planuję cieszę się z tego co mam, a mam naprawdę dużo.
 I dla Ciebie moja droga matko, żono, kochanko życzę tego samego stania się taką samą egoistką jak ja. Bo jesteś wyjątkową osobą jeżeli to czytasz.
Ale moje życie pomimo,  że je kocham stoi pod znakiem zapytania i to od Was zależy czy dalej będę istnieć jako M&J. Praca blogera to nie jest łatwy kawałek chleba. Dlatego w najbliższym czasie mam zamiar zrobić wyprzedaż wszystkich ciuchów które zaistniały na potrzeby mojego bloga. Jeżeli ciuszki mogą Waszą garderobę urozmaicić to serdecznie zapraszam do ich zakupu.  Kocham to co robię !!!!


Kocham Was ubierać, doradzać i tworzyć ciekawe stylizacje czyli spełniać MARZENIA. Wierzę w marzenia i wierzę w Was, że mnie nie zawiedziecie.

Link do pierwszego wietrzenia szafy:
Wietrzenie szafy

Pozdrawiam Was serdecznie, życząc Wam dobrej nocki.
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400