04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 6 października 2016

OKULARY- MODNY DODATEK CZY TYLKO PRZEKLEŃSTWO OKULARNIKÓW?

Na co patrzą faceci?
Hmm ciekawe ile z Was odpowie na to pytanie:
NA CYCKI !!!

Nie moje drogie!!!
 Wasz uśmiech jest kluczem tej zagadki tkwiącej w podświadomości płci męskiej.
Nie musicie się do nich szczerzyć, wystarczy, że Wasz uśmiech będzie szczery i serdeczny. Jeżeli chcesz zrobić dobre wrażenie na facecie szczególnie swoim to uśmiechaj się jak najczęściej, jeżeli będzie Ciebie widział ponurą i skwaszoną nie będzie chciał przebywać w Twoim towarzystwie. To tak moja życiowa wskazów dla Was.
Dziś nie chcę pisać o relacjach damsko-męskich, ale o tym, że skoro jesteśmy przy temacie wyglądu to wzrok męski kieruje się na twarz czyli na uśmiech, potem idzie kolor oczu. Zatem bardzo ważnym elementem kobiecego stroju są dobrze dobrane oprawki, które nie tylko podkreślą kolor naszych oczu ale i kształt twarzy.
Okulary dodają urody i charakteru.  
Niektórzy twierdzą, że okulary korekcyjne dodają inteligencji, ale większość z Was zgodzi się ze mną, że podkreślają nasz WIZERUNEK.
Zatem dbając o Wasz wizerunek przy wyborze oprawek dobierz dokładnie takie w których wyglądasz i czujesz świetnie.

Ja w tym roku postawiłam na model LUXOL DESIGN, który nie jest ani w kolorze pudrowego różu, ani w kolorze łososiowym, ja bym go nazwała BRUDNY RÓŻ, kształtem przypomina kocie oko i są zdecydowanie mniejsze niż poprzednie moje okulary.
 Na zbliżający się sezon zimowy zdecydowanie wolałam wybrać żywszy kolor niż czerń czy granat. 

Jak zwykle zaufałam specjalistom SalonuOptycznego Dr. Lens, który w doskonały sposób pomogli mi dobrać oprawki do mojego kształtu twarzy.


Kochani koniecznie zajrzyjcie na FB bo tam razem z Salonem Optycznym Dr. Lens przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcję.W miesiącu Październiku w Salonie obowiązuje promocja 30% na wszystkie oprawki, ale dodatkowo dla Was przygotowaliśmy bon do wykorzystania w Salonie na zakup nowych oprawek o wartości 100 zł.
Zatem 30% zniżki + bon 100 zł.
Daje wam super okazję do zakupu nowych okularów.
Gorąco Was zachęcam.
Zgłoszenia nadsyłajcie na Fb i koniecznie przeczytajcie co trzeba zrobić aby taki bon wygrać.

Okulary: Luxol Design- jest to włoska firma, a Włosi  słyną z dopracowanych detali.
Stylization : Joanna Brzegowy


2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400