04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 29 września 2016

RETRO STYLE& NEW LOOK Witajcie.
Jesień to piękna pora roku. Świat zanurza się w niezliczonej ilości barw. Dla mnie to czas kiedy łapię każdą chwilę, każdy promień słońca. Dziś nie bez powodu stylizacja na walizkach! Tak jesteśmy przed długą podróżą, ale o tym opowiem Wam innym razem. Dziś chcę Wam opowiedzieć gdzie planuję spędzić weekend. W ostatnim czasie dostałam zaproszenie na 15- lecie firmy MaxMara,  jest to bardzo duża i prestiżowa impreza, dlatego ogromnie mi miło, że organizatorzy zaprosili mnie jako media na tą uroczystość.
Przyznam się Wam szczerze, że nawet przez chwilę nie marzyłam o takiej imprezie, ale jak widzicie marzenia i sny się spełniają. Zatem Kochani trzymajcie za mnie kciuki aby całość imprezy powiodła się i abym mogła dalej się rozwijać. A Wam dziękuję, że mnie czytacie bo bez Was moich czytelników nie miała bym potrzeby pisania.
Z całego serca dziękuję Wam, że jesteście.
Przed Wami na zdjęciu dwie stylizacje: Nowoczesny look &Retro style.
Mam nadzieję, że stylizacja przypadnie Wam do gustu i zapraszam Was do dalszego śledzenia co u nas piszczy  na instagramie i Fb.
Przesyłam Wam buziaki i do zobaczenia z podróży do Wrocławia. Retro style:
Kozaki : Wojas, Sukienka:Top secret, zegarek : Michael Kors, płaszcz: Vero Moda, Kapelusz;Rohas.  Lisek zapożyczony do sesji a walizka to pamiątka po babci. 
New Look: 
Trampki: Converse, Spodnie: Mohito , T-shit : Medicine, Ramoneska: Zara ,Walizka Ochnik
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400