04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 22 września 2016

MĘSKI UBIÓR, CZY ZAWSZE JEST IDEALNY??Witajcie.
Niedawno przeprowadziłam ankietę:  Co kobiety nie lubią w męskim ubiorze.
Liczba ankietowanych do badania była zbyt mała aby wypowiedzi ankietowanych kobiet pokrywały się ze sobą. Zatem należy wysnuć wnioski, że kobiety ubierają swoich panów mało tego panowie do tego faktu zbytnio się nie przyznają. Zatem jeżeli jeszcze macie ochotę wypowiedzieć się w tej kwestii to ogromnie Was zachęcam ponieważ z miłą chęcią do tego tematu bym jeszcze powróciła na blogu lub w komentarzach pod tym postem.

Jedynie mogę przytoczyć kilka wypowiedzi:
- koszulki na ramiączkach i sweterki w serek a tam wystający  nie ogolony trawnik na klacie zmorą są również włosy pod pachami.
- koszulki z napisami typu: super macho, Misio Pysio,Używany ale... stan idealny, Dawca orgazmów, I'm sex machine, nie będę przytaczała innych wulgaryzmów ale czasem warto kupić koszulkę w jednolitym kolorze czyli gładką taką która będzie pasowała do wszystkiego. 
- białe skarpetki do czarnego obuwia, to samo w drugą stronę się tyczy czyli białe obuwie i czarne skarpetki
- kolor różowy w stylizacji męskiej
- łańcuch na szyi
- jeżeli jesteśmy już przy akcesoriach to silikonowe bransoletki 
- spodnie z obniżonym krokiem trzymające się chyba tylko na konarze bo nie na du...rzecz jasna.
- obcisłe spodnie, patrząc na takiego delikwenta  mamy wrażenie, że zaraz mu te spodnie pękną i tak w rzeczywistości się dzieje jeżeli facet ma masywne uda to prędzej czy później do takiej sytuacji dojdzie.
Moja wskazówka dla Was gdy kupujecie garnitur dla swojej drugiej połówki to poproście go aby wykonał prosty test, kilka razy ukucnął, jeżeli będzie czuł, że spodnie krępują jego ruchy NIE KUPUJCIE ich poproście o inny fason.
Pamiętajcie my mamy spódnice, sukienki a oni mają tylko spodnie i te spodnie MUSZĄ być idealne!!! Bo zbyt opięte kolejnego wesela nie  wytrzymają i pękną w najmniej oczekiwanym momencie. 
To tyle w tym temacie na dziś, wczoraj był ciężki dzień jak widzieliście na instagramie, ale już dziś znów tryskam zdrowiem i energią, ale wyjazd który tak bardzo chciałam odbyć do Wrocławia musiałam przełożyć na inny dzień o tym opowiem Wam innym razem. Zatem co piszczy u nas możecie śledzić na bierząco na M&J i na instagramie.  Przesyłam Wam buziaczki i czekam na Wasze komentarze. 

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400