04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

piątek, 22 kwietnia 2016

SHOPPER BAG

      Kochani krótko i na temat jeden element czyli szmaciana torebka. Bardzo pomocna w awaryjnych zakupach mało tego zmieści się do naszej torby.
 Czy taką macie w swojej garderobie?
Ja mam!
No może powiem tak mamy razem z córcią. Kto pierwszy ten lepszy czyli, fajny dodatek stylizacyjny aby dodać naszemu outfitowi trochę oryginalności. Zobaczcie sami. Wersja elegancka i street style, która Wam bardziej przypadnie do gustu ???
Pamiętam, pamiętam o konkursie tak już  niedługo na blogu dwie pomadki będą do wygrania. |I powiem Wam tylko w sekrecie te osoby które wykażą się największą aktywnością na blogu w komentarzach będą brały udział w konkursie. Zatem zaglądajcie do nas, a ja lecę przygotowywać się do biegu Osińskiego razem z córcią, trzymajcie za mnie kciuki w razie czego podcholujcie do mety. Pozdrawiam Was.Tak wyglądała kiedyś koszula męska którą przerobiłam.  

Moja stylizacja:
Płaszcz Zara, Okulary Bodyych, Koszula M&J, spodnie Calzedonia, Balerinki Bugatti, przypinka na płaszczu How do I look .
Martyny stylizacja: Okulary Vans, Kurtka Zara, Spodnie Reserved, Bluzka POKET, Trampki Adidas, skarpetki, case Yeah Bunny,
Wspólny element naszej dzisiejszej stylizacji to szmaciana torebka z Coffe shirt

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400