04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 27 kwietnia 2016

BEE HAPPY- STYLE OF THE DAY

Witajcie.
Konkurs trwa nadal, a ja zbieram siły i myśli do nowego projektu. Chcę Wam Wszystkim podziękować za to, że tak licznie mnie czytacie. Wasze komentarze są cudowne i będą kolejną inspiracją na nadchodzące miesiące.
 Piszę dla Was moi drodzy, aby nasze ulice były piękne i kolorowe, aby Wasze stylizacje były ciekawe i że zabawa modą bez względu na wiek może być ciekawym doświadczeniem, bo przecież każda z nas chce pięknie wyglądać. Bycie kobietą to nie tylko dobrze zorganizowane życie, dopieszczony dom, nakarmieni domownicy to również Wy same.

Nie zapomnij, że jesteś wyjątkowa i niepowtarzalna  po prostu PIĘKNA.
 Pamiętaj o tym każdego dnia!!!


Stylization: Joanna BrzegowyTroszkę o stylizacji jeans w połączeniu z czerwonym tiulem daje spektakularne widowisko na ulicy.Moja ulubiona tiulówka z Fanfaronada nigdy mnie nie zawodzi. Do tego zastosowałam klipsy firmy How do I look zarówno do czerwonych szpilek oraz do katany jeansowej aby ją troszkę ożywić . Uzupełnieniem całej stylizacji są kocie okulary firmy Brylove i torebka która ma swój debiut na blogu Louis Vuitton. Jeżeli podoba Wam się stylizacja to zapraszam do polubienia naszego Fanpage  i podglądania nas na instagramie .
Zmykam Kochani do swoich obowiązków i jeszcze raz gorąco Was zachęcam do udziału w KONKURSIE i zawalczenia o dwie pomadki.

Buziaki moje drogie Kobitki.


Spódnica: Fanfaronada
Kurtka Jeansowa: H&M
Klipsy do butów: How do I Look
Okulary: Brylove

Torebka Louis Vuitton 2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400