04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

niedziela, 24 kwietnia 2016

RUNWitajcie.
 Bieg Osińskiego zawsze był dla mnie wyzwaniem już jako dziecko nie lubiłam biegać i z kimś rywalizować. Czasy się zmieniły bieganie stało się moja pasją, ale nadal rywalizacja to nie moja bajka, wolę słuchać nadal swojego ciała niż udawać, że mam 20 lat i wszystko mogę osiągnąć. Dzisiejszy bieg to tak naprawdę bieg  dla zdrowia. Swoje tempo i Kasi której towarzyszyłam całą drogę. Razem wbiegłyśmy na metę, czy wynik się liczy w tym przypadku NIE.
Ważne aby tego dnia być dla Kasi wsparciem. Każdy dla mnie  trening to poprawianie swojej kondycji i zmaganie się z kontuzjami i cholernym bólem kręgosłupa, który towarzyszy mi każdego dnia. Dwa lata temu nawet nie brała bym pod uwagę takiego dystansu a dziś.  Dziękuję Wszystkim którzy tak wspaniale dopingowali nas podczas biegu i Basi  za tak cudowną rozgrzewkę. 
Pozdrawiam Ciebie Kasiu bo ja również pierwszy raz biegłam na tak długi dystans. I chcę Ci powiedzieć szykuj się na jutro, bo każdy dzień jest doskonały na trening, bez względu ile lat mamy na karku. 
Trenerze jutro dwa treningi bo do wyznaczonego celu został miesiąc. Trzymajcie za mnie kciuki bo Terenowa Masakra to nie lada wyzwanie, dla kogoś kto dwa lata temu nie przebiegł by kilometra. Photo; Alik

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400