04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 14 kwietnia 2016

LEGGINSY

Legginsy.
 Jeżeli je nosisz przeczytaj dla swojego dobra!!!
Czy legginsy może nosić każdy ?
Nie dla wszystkich i nie do wszystkiego!
To co miłe i oddychające dla ciała nie zawsze nadaje się dla oczu innych.
Należy zdać sobie sprawę z niektórych istotnych faktów które łączą się z noszeniem tej części garderoby.Ale zanim do nich przejdę troszkę o historii.
Pochodzenie ich sięga Renesansu i była to część męskiej garderoby,  potem w latach 60 nosiły ją kobiety do krótkich sukienek i spódniczek ledwo zasłaniających pośladki. Brigitte Bardot wypromowała legginsy w połączeniu z balerinkami, a jej styl uważany jest za bardzo kobiecy. 
Lata 80 to czas nylonu i lycry oraz sportowy styl życia  jaki serwowała nam  Jane Fonda w swoich ćwiczeniach które mogliśmy odtwarzać na kasetach VHS.
W 90 dominowała  Oversize góra, a dół dopasowany  i tak został ten trend  nam po dziś dzień.

Docelowe przeznaczenie tej części garderoby to  uprawianie najróżniejszych  dyscyplin sportowych.

Zatem gdy jesteś ultra kobiecych kształtów i unikasz przylegających bluzek i obcisłych spodni z tej części garderoby  również zrezygnuj.

Traktowanie legginsów jako spodni i paradowanie w nich po mieście to jakiś koszmarny sen z którego mam nadzieję, że ktoś mnie szybko obudzi  i już nikt mnie nie będzie straszył.
Teraz troszkę o intymnej sprawie. U niektórych kobiet występują powiększone wargi sromowe, a tego mankamentu na pewno nie uda się ukryć w legginsach.
Osoby które są bardzo chude i kościste zbyt seksownie w tej części garderoby również nie będą wyglądały.

Reasumując podglądając ulice różnych miast,  kobiety legginsy traktują jako etap przejściowy między spodniami a spodenkami na lato tworząc takie a nie inne obrazki rodem Klęski stylizacyjnej.

Zatem moja rada dla Was jeżeli je już nosicie to pod spód ubierajcie bezszwową bieliznę oraz aby góra czy to w postaci  koszulki czy bluzy zakrywała Wasze pośladki . 

Legginsy podkreślają wszystko w dosłownym znaczeniu: cellulit, obwisłe pośladki, fałdki, boczki, zbyt cienkie naszą bieliznę.


Czekam na Wasze zdanie czy lepiej chować czy eksponować wyżej wymienione mankamenty? 


2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400