04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

piątek, 15 kwietnia 2016

PICTURE ON MY DRESS

Kochani wyjazd do Meksyku to dalej dla mnie wielki przeżycie, inspiracja na dalsze miesiące i zmiana toku myślenia na temat życia i istnienia człowieka, ale dziś nie o tym będzie mowa . 
Był już obraz na butach, a dziś chcę Wam przedstawić obraz namalowany przez naszą Szczecinecką plastyczkę Anetę Chęcińską.
Pomysł obrazu na sukience, zrodził się z chęci połączenia dwóch stylów folk ze stylem boho.
 Czy udało nam się zrealizować ten projekt oceńcie sami?
Sukienka po mimo, że jest do samej ziemi to ma po dwóch stronach rozporki tak aby można się było swobodnie poruszać. Sam materiał sukienki jest wykonany z oddychającej bawełny. Rękawy zdobi tęcza która symbolizuje szalone lata 70 .
Sukienka idealnie zdała egzamin podczas zwiedzania Muzeum i poznawania historii Majów. Ten dzień był bardzo wietrzny, przypominający czasami pogodę taka jak jest nad naszym Bałtykiem.
Napiszcie w komentarzach czy sukienka to obraz z którym trzeba obchodzić się jak z jajkiem czyli oprawić w ramę??????????
Czy nie dać się zwariować i nosić dopóki nie zedrzemy ostatniego szlifu malarskiego??????????

Przyznam się Wam szczerze, że bałam się ją prać po powrocie,ale jest już wyprana i czekam cierpliwie aż zrobi się cieplej aby  móc się cieszyć obrazem kolorowej stylizacji w stylu w którym czuję się ostatnio na wyjazdach jak ryba w wodzie.
A jaki styl w Waszej szafie dominuje???? 

 Jedno tylko selfie na tyle ile zrobiłam to i tak sukces!!!
 Najciekawsza była oczywiście kolekcja biżuterii
 Co myślicie o tej rzeźbie? 

 Po ciężkim dniu znakomicie gasi pragnienie drink w restauracji OUTBACK
 a tak Kochani serfuje się bez fal ale po super jedzonku i ....2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400