04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 10 sierpnia 2016

W POSZUKIWANIU LATA!!!!


Witajcie dziś pierwszy raz w tym roku na plaży. Wiatr był tak silny, że kurtka przydała się i nie była to wiatrówka!!!
W ostatniej chwili przed wyjściem z domu pożyczyłam od męża kurtkę, mam nadzieje, że nie odkryje mojej małej tajemnicy. Przyznam się szczerze, że nie lubię wyjeżdżać bez niego, wiec chociaż zapach jego perfum pozostający na kurtce sprawił,  że myślami był z nami. Przejdźmy do stylizacji bo połączyłam w niej męska kurtkę, ciekawy pasek i tatoo choker. Aby zmniejszyć objętość pudełkowej formy kurtki użyłam paska, dodatkowo rękawy podwinęłam aby  zrobić akcent na talie .
Trochę o tym tatoo choker co to właściwie jest??
Nosiłam go w latach 90 i jest to plastikowy naszyjnik-tatuaż zakładają tego lata m.in. Willow Smith, Rihanna, Katy Perry, a także blogerki takie jak Chiara Ferragni czyJessica Mercedes.
Moda Boho na plaże to luz nie tylko we włosach, ale rownież w całej stylizacji. Moja ulubiona w tym sezonie sukienka w stylu lat 70 z namalowanym ręcznie obrazem, prze moją Kochaną Anetę. 
Drewniane chodaki, skórzana listonoszka okulary lenonki to akcesoria które podkreślają styl Boho. Mam nadzieję,  że stylizacja Wam się podoba, dlatego przesyłam Wam moc uśmiechu i słoneczka z nad morza. A ja pędzę do domku aby wylosować zwyciezców konkursu. 
 Kurtka:Levi's
Sukienka: M&J
Chodaki: Next
Pasek: Tomy Hilfiger 


2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400