04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

piątek, 19 sierpnia 2016

PROSTO Z SYPIALNI

Prosto z sypialni. Bieliźniany trend prosto z buduaru. Okupuje ulice naszych miast. Ale czy wiecie, że ten subtelny negliż wprowadził  Louis Vuitton w Paryżu na pokazie mody Jesień/ zima 2013.
Sukienki modelek przypominały  wyrafinowane koszule nocne, które subtelnie odsłaniały ciało. Do tego oversize płaszcze w dużą kratę.
W pracy jako stylistka nauczyłam się, że mody z wybiegów nie należy kopiować kropka w kropkę!!!!
Ale  wyłapywać tylko takie trendy które mogą nam się przydać w życiu codziennym. Chodzi o to aby się ubrać, a nie przebrać. Dlatego z tego pokazu jako inspiracją było dla mnie piżamowe komplety. Ale tylko koszule, które przypadły do gustu nie tylko mi ale i mojej Mamie. Koszule z Zary mają swoje zwolenniczki także wśród dziennikarzy np.: Agata Młynarska  miała tą samą koszulę w programie „Świat się kręci „.
Ciekawy kolor do tego rękawy trzy czwarte do takich gór koniecznie zastosujcie spodnie rurki.
Dzięki takim zestawom, trend staje się bardziej uniwersalny i łatwy do zaadaptowania w życiu codziennym.
Moja wskazówka na dziś w takiej piżamie możesz chodzić cały dzień i nikt Ci nie powie, że wyglądasz źle bo będziesz wyglądała stylowo, modnie i wygodnie.
Napiszcie co myślicie o tej stylizacji ????
Jakie są Wasze ulubione ciuchy rodem z sypialni???
Czekam na Wasze komentarze, całując Was mocno.


 P.S. Przyznacie sami, że moja Mama ma wspaniałe długie nogi i jest moim największym wsparciem. Jeszcze jedno mama moja ma sylwetkę typowego jabłka zatem co powiecie na post odnośnie takiej sylwetki która moim zdaniem jest problematyczna, a mianowicie charakteryzuje się:
- brzuchem większym od piersi
- brak wcięcia w talii
- krągłe wąskie biodra
- biust średniej wielkości
- szczupłymi nogami
- płaską pupą

Czy taką sylwetkę masz, jeżeli tak to zapraszam za dwa dni, na kolejny post odnośnie okrycia wierzchnie na zbliżającą się jesień.  


S
Stylization : Joanna Brzegowy
Koszule: ZARA
Spodnie: Calzedonia
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400