04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

sobota, 6 sierpnia 2016

LOVE KONKURSOWE!!!!Czy zawsze kupujesz tylko nowe ciuchy?????????
Czy uważasz, że w odzieży używanej chodzą tylko ludzie z niskich klas społecznych????
Czy używane, znaczy gorsze?????????
Dziś łamiemy mity na temat odzieży używanej  po  to tylko, aby uświadomić Tobie, że inwestowanie w markową odzież używaną może być opłacalną inwestycją.
Oczywiście każdy z nas lubi nosić luksusowe marki, ale nie zawsze nas stać na taki luksus. Czy myślicie, że lekarze czy politycy, prawnicy latają tylko Barcelony po to tylko aby się ubrać w „NOWE CIUSZKI”, nie oni również kupują ciucholandach tak samo jak Ty czy ja.
Dziwi mnie świadomość ludzi którzy uważają, że ciuchy w lumpeksach są brudne . A czy wiesz, że te ciuchy zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży są czyszczone chemicznie stąd ich zapach, który co niektórym kojarzy się z stęchlizną, a jest to środek dezynfekujący.
Zapach który nam  towarzyszy w sklepach to również specyficzny zapach czyli połączenie: również połączenie owej stęchlizny, chemii, farby i innych chemikaliów które służą do produkcji ciuchów.
No dobrze to teraz weźmy na tapetę ciuchy które mamy w sieciówkach. Czy zastanawiałaś się ile osób przed Tobą mierzyło tą koszulę, którą właśnie  zabrałaś do przymierzalni?????
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że te ciuchy są siedliskiem wirusów i bakterii, grzybów nie wspomnę również o bakteriach kału. Zatem gdy kupisz nową koszulę i ściągasz metkę Twoja” NOWA KOSZULA „ staje się rzeczą używaną.

Traci na wartości, tak jak w przypadku auta zakupionego w salonie, po jego wyjeździe z salonu.
A jaką masz pewność, że gdy wypierzesz koszulę nic z nią się nie stanie po praniu????

Zatem moje DWIE rady:
1.   jeżeli kupujesz w sieciówce poproś ekspedientkę o zapakowaną rzecz z magazynu, unikniesz prania nowej rzeczy, będziesz miał pewność, że zapakowana hermetycznie koszula jest czysta.
2.   Jeżeli okaże , się że po praniu w nowej zakupionej rzeczy  położenie szwów zmieniło swoje położenie czy coś się stało z daną rzeczą zawsze możesz oddać towar do reklamacji.
Pamiętaj, że zawsze podstawą reklamacji jest okazanie paragonu. Zatem zatrzymaj swój paragon, na okres ile dana rzecz ma gwarancję.
Zalety używanych ciuchów:
- ciuchy za nim ktoś je wyrzuci czy odda na zachodzie oddawane są do pralni chemicznych bo tak postępuje większość społeczeństwa zachodniego.( zatem mylne jest, że Menel nosił tą koszulę, zanim ją kupiliśmy w Lumpeksie)
- unikatowe i nie spotykane. Idziesz na imprezę spotykasz laskę w tej samej sukience, ile razy się spotkałaś z taką sytuacją ??????? Mało tego bardziej zwróciła uwagę na siebie ona niż Ty!!!!
 Jest zawsze duże prawdopodobieństwo, że na ulicy spotkasz podobnie ubraną dziewczynę. Dlatego gwiazdy show biznesu np.: Margaret poszukują ciuchów w secondhand po to tylko aby być wyróżnionym z tłumu i aby nosić ubrania których nikt nie ma!!!!!
- ubranie markowe często są produkowane z najlepszych materiałów, zatem ich żywotność jest dłuższa niż sieciówkowego ciucha, pod warunkiem, że będziemy o niego dbać tak samo starannie jak poprzedni właściciel.

Wniosek jest tylko jeden. Ty sama decydujesz na co wydawać kasę i gdzie kupować aby się ubrać???
Więc po co przepłacać jak można w niskiej cenie stworzyć wspaniałe outfity, z odzieży używanej, a każdy strój będzie oryginalny i nie powtarzalny.
Napiszcie czy wy pierzecie nowe ciuchy ze sklepu, aby pozbyć się zarazków i bakterii?????
Czy wysoka cena idzie w parze z jakością ciuchów???????
Z przyjemnością posłucham również o Waszych doświadczeniach i poglądach na temat odzieży używanej.
A na zakończenie KONKURS.
Do wygrania dwie rzeczy.
Okulary firmy Brylove i sukienka Jessica Simpson, którą zakupiłam kiedyś ze Stanów Zjednoczonych, sukienka ma amerykański dekolt i jest w retro klimacie doskonale nadaję się do trampek rozmiar 38, SUKIENKA NIE MA METKI ZATEM TO ODZIEŻ UŻYWANA(TRZY RAZY UBRANA DO ZDJĘĆ)
Zasady są proste:
1.   Polub nasz profil na Facebooku M&J
2.   Udostępnij konkurs na swojej tablicy
3.   W komentarzu pod postem napisz którą z nagród chcesz otrzymać
4.   Losowanie nagród 10 SierpniaJ
5.   Nazwisko zwycięzców napiszemy w komentarzu pod KONKURSEM.

Serdecznie zapraszamy życzymy powodzenia!!!!! 
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400