04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

poniedziałek, 27 czerwca 2016

"ŻYCIE JEST ZBYT KRÓTKIE, ABY NOSIĆ NUDNE CIUCHY!!!!"

Tym mottem rozpocznę mój cykl wakacyjny.
 Kto powiedział, że do prac w ogrodzie nie mogę wyjść w sukience, która jest typową sukienką dla świadkowej na wesele, zamiast starych powyciąganych spodni dresowych.
Zatem jeżeli masz zamiar włożyć te zniszczone dresy których okres świetności już dawno się skończył trzy razy się zastanów bo znając sytuacje jakie mnie w życiu spotkały na 100% bądź pewna, że  odwiedzi Ciebie osoba przed którą w tych właśnie dresach widząc ją na Swoim podwórku najchętniej zapadłabyś się pod ziemię. Zawsze możesz powiedzieć to mój kąt, mój dom, ale to Ty masz być jego wizytówką nie inaczej!!!
 Tak prezentuje się mój styl ogrodniczki w romantycznym wydaniu.
Czy przypadnie Wam do gustu oceńcie sami???

Sukienka, plus ten wspaniały naszyjnik oczywiście szukają nowej właścicielki:
Naszyjnik za cenę 98 plus koszt przesyłki 15 zł.

Sukienka jest napisany rozmiar 42 ale ja uważam, że jest to rozmiar dla osoby która nosi 40 i wzrost 176 cm , cena sukienki to 130 zł + plus 15 zł koszt wysyłki. Jeżeli nie jesteś pewna czy kupić sukienkę napisz do mnie chętnie pomogę przy zakupie i określę czy dana sukienka jest dla Twojej figury czy osobowości mjbrzegowy@gmail.com 
Mam nadzieję,  że Ogrodniczka w tym wydaniu Wam się podoba i zapraszam do dalszego śledzenia nas na instgramie i na fanpage M&J. 

UWAGA!!!!!!
Jeszcze jeden komunikat w kolejną Sobotę tj. 02.07.2016r.  będę w Top Secret w galerii Hosso w Szczecinku jako Wasza Osobista Stylistka służyła pomocą w doborze stroju do Waszej sylwetki. Zatem jeżeli masz wolny czas i chcesz zobaczyć jak wygląda takie spotkanie z osobistą stylistką. Zapraszam. Będę dostępna dla Was od godziny 11:00-17:00.

 Do zobaczenia i liczę na Was, że licznie przybędziecie tak jak ostatnim razem. Buziaki i do usłyszenia. 


Stylization: Joanna Brzegowy
Dress: Monsson
Neckleace: River Island

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400