04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

sobota, 11 czerwca 2016

RAK - CO TO ZA GÓWNO


Rak oznacza wyrok?????
Rak to jedna z plag naszego współczesnego świata.
Jemy zmodyfikowaną żywność, brak ruchu wpływa na spadek odporności w naszym organizmie, żyjemy w pędzie i ogromnym stresie.  Te wszystkie czynniki tworzą z nas BOMBĘ z opóźnionym zapłonem.  
Pracujesz, zajmujesz się domem i dziećmi, zdrowie odkładasz na dalszy plan. Machasz ręką mówiąc „w przyszłym tygodniu pójdę do ginekologa” z miesiąca robi się rok, a może dłużej.
Moja droga  zacznij myśleć o SOBIE, bądź egoistką bo w tym Wszystkim Twoje zdrowie jest najważniejsze!!!!!!

Bo to Ty jesteś potrzebna Waszym dorastającym dzieciom!

To Ty masz być wsparciem dla Swojego partnera!


To Ty masz doczekać wnuków i chodzić z nimi na spacery!

Pierwsze to zacznij badać CYCKI- jak nie umiesz przyjrzyj  się zdjęciu z ulotki które zakosiłam przed badaniem USG w naszej przychodni.


Ja oprócz badania USG zrobiłam jeszcze badanie CEA. 
Czy słyszeliście o tym badaniu od swojego lekarza rodzinnego? Pewnie nie, bo przecież  profilaktyka w naszym kraju jest daleko za murzynami.
Jeszcze jedno Kasa Chorych tego podstawowego badania które nazwała bym profilaktyką nie refunduje przyjemność ta kosztuje
 25 zł, więcej o tym bada
niu możecie przeczytać w tym linku.

Dziś chcę Wam opowiedzieć również  o Fundacji Rak 'n' Roll gdzie każdy z Was może wspomóc tą fundację oddając swoje ścięte włosy na peruki. 
 

Z góry dziękuję za UDOSTĘPNIENIE tego postu i dajmy czadu, może inni się zgłoszą aby wspomóc Fundację, oddając swoje włosy. 


Pamiętajcie,  że
Wasze zdrowie jest najważniejsze, a profilaktyka może uratować Wasze życie które jest potrzebne aby inni mogli żyć przy Waszym boku. 
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400