04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

niedziela, 19 czerwca 2016

Borne Sulinowo- pozostałość Komunizmu

Dziś z serii gdzie na obiad????
W dalszym ciągu miasteczko Borne Sulinowo czyli Restauracja Magnolia. Co w niej podają pysznego: zdecydowanie zupa żurek,  mój niejadek zjadł całą.
Schabowy, pierś z kurczaka, zrazy wszystko bardzo dobre i smaczne jak u mamy. Czas oczekiwania dość długi, ale aby dobrze zjeść warto poczekać. Jako surówki dostaliśmy mizerię i na ciepło bigos z młodej kapustki. Zaskoczeni byliśmy ciastem drożdżowym domowej roboty jako gratis do zamówienia. Po obfitym obiedzie czas na spacer, willi Guderiana nie znaleźliśmy, ale za to trafiliśmy do Restauracji Marina, a tam czas na kawkę i desery miały być lody waniliowe w  gorącym sosie malinowym. Były zjadliwie ale sos nie był ciepły czyli nie polecam!!!
Ale sernik w sosie wiśniowym pyszny ale załapałam się tylko na trzy widelce bo córka broniła zaciekle swojego deseru.


Strój dnia.
Wygodna sukienka w kolorze ecru do tego szpilki, kuferek w podobnej kolorystyce. Oczywiście nie zastąpione akcesoria letnie to okulary przeciwsłoneczne. A jaka jest Wasza ulubiona restauracja W Bornym Sulinowie i jakie dania Wy polecacie ???Czekam na Wasze komentarze. 
Dziwi mnie  Kochani fakt, że miasto tak turystycznie piękne jest w dalszym ciągu nadal puste i mało zaludnione. Bardzo dużo straszących pustostanów w większości budynków wszystko jest do kupienia. Dlaczego nikt nie chce inwestować w Leśne Miasto, powietrze jest tu zdecydowanie ,czystsze niż w Szczecinku. 
 


 
Kolejne relacje już wkrótce.

I'm wearing:  
Dress:Asos
Handbag: Atmosphere
High hells : Beresha


2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400