04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 1 czerwca 2016

DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka.
Dzieciństwo to okres najpiękniejszych lat, beztroski wspaniałych przygód i nie zapomnianych przyjaźni.
Czas tak  szybko leci, a ja pamiętam jak by było to  wczoraj  gdy trzymałam  syna  w ramionach ucząc się do Egzaminu maturalnego, a on za dwa lata będzie pisał swój Egzamin dojrzałości. Każdy z nas podąża swoją ścieżką, ale
MAMA zawsze będzie mamą bez względu na wszystko zasługuje na szacunek i dobre słowo!!!!!
Miłość matczyna to nie zawsze piękne laurki, buziaki na dobranoc, czy duma kiedy dziecko przyniesie szóstkę ze szkoły to również łzy, troska i strach i nie przespane noce to również poczucie bezsilności kiedy dziecko ma gorączkę,  a ona nie chce spaść.  Mama to też maszyna która programuje całe życie rodzinne aby być na każdej ważnej uroczystości od przedszkola po ostatnie chwile swojego życia, aby móc czynnie w Waszym życiu  uczestniczyć służąc swoją  pomocą i radą.
Zatem moje Kochane dzieciaczki czy będziecie mieć 14 czy 87 lat zawsze będziecie moimi dziećmi i zapamiętajcie, że dzieckiem jesteśmy zawsze i nigdy nie dorastajcie bo Wasza beztroskość , Wasz uśmiech, dobre słowo to dla niego żyję dla Was bo bez Was życie nie miało by sensu. Kocham Was nad moje życie i w tym dniu życzę Wam wszystkiego co tylko sobie wymarzycie.
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400