04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

poniedziałek, 29 lutego 2016

Spacerowo.

Witajcie. 
Wolny czas często spędzam w ruchu, aby czuć się wygodnie nie ubiorę dresów. Dresy noszę tylko na siłownie lub do biegania  ostatecznie na rower. Dziś przysłowiowy dres zamieniłam na wygodne jeansy oraz na moją ulubiona bluzę. Nie mogło zabraknąć zabezpieczenia mojej szyi w wyjątkowym kominie dwustronnym uszytym specjalnie dla mnie przez Annę Maksymiuk-Szymańską czyli markę EmEm Szop .
Mój sportowy look to zgrany duet białej bluzy i ciekawego dwustronnego komina. Obydwie te firmy są bliskie mojemu sercu bo kojarzą mi się z wolnością i wspaniałymi latami młodzieńczymi.

Bluza marki Femi Pleasure, którą widzicie na zdjęciu  ma już 4 lata zakupiłam ją na Helu gdzie spędziliśmy cudowny chwile w Ośrodku Molo Surf
Kilka słów o firmie Femi Pleasure, która ma wspaniałe barwy i kolory, ciekawe wzornictwo i charakteryzuje się wysoką jakością bawełny. Firmę prowadzą dwie siostry Anita i Kamila Nawarkiewicz, gdy zaczynały na Polskich stokach górskich brakowało kolorowych strojów, wszystko było szare i smutne, więc zaczęły projektować bluzy. Rozdając je znajomym rozpędziły machinę w której każdy od Helu po Japonię chce nosić tą markę. Firma idzie wraz z postępem teraz i dzieciaczki mogą mieć kopię ciuchów mamy. Zatem jeżeli jeszcze nie macie w swojej szafie tej kultowej bluzy to nie wiecie co tracicie!!!
 Zapraszam do śledzenia nas na instagramie i na fanpage M&J. Miłego wieczorku Kochani. 2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400