04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 29 października 2015

Święto spódnicy-wspaniałe i charyzmatyczne Kobiety.

   Witajcie.
Mówi się, że wino im starsze tym więcej posiada walorów smakowych.
Myślę, że tę metaforę 
mogę  śmiało przenieść do moich dzisiejszych gości.
To cztery piękne, dojrzałe
 Kobiety , które  są niezwykle aktywne zawodowo,  systematycznie dbają o swoją formę fizyczną , ale i wygląd zewnętrzny.
Dziś na blogu przedstawiam Wam Kobiety, które łączą dwa  istotne motywy.
Po pierwsze systematycznie ćwiczą yogę pod kierunkiem cudownej trenerki Hani M.,
 dobrze się znają i czują ze sobą. Po drugie są bardzo kobiece i uwielbiają nosić spódnice.
A ponieważ 30 października to  Dzień spódnicy.  namówiłam je na sesję i spotkanie . .

 Zachęcam Was ogromnie,  aby  ten dzień na stałe wpisał się również  do Waszych
kalendarzy,  jako wielkie, kobiece  święto. Spódnice są takie kobiece. Niech to będzie Święto Wszystkich Kobiet, które ubierając spódnicę pokazują  całemu światu, że jesteśmy  wyjątkowe i jedyne w  swoim rodzaju.A teraz pora na stylizacje.
W każdej stylizacji postawiłam na klasykę ,bo ona   zawsze jest na czasie i nigdy się nie zmienia, a Kobieta  zawsze wygląda pięknie, wytwornie  i zmysłowo. 

Basia
Jej uroda śródziemnomorska i ciepły blond kolor włosów stanowią idealne połączenie dla bordowego koloru. Całej stylizacji dodaliśmy troszkę nonszalancji przez zastosowanie bordowego sweterka i spódnicy z motywem wężowej skórki. Długie nogi dodatkowo zostały podkreślone przez wysokie szpilki. Biżuteria w złotym kolorze współgra z  jej wakacyjną opalenizną. Ela
Kolory które ma na sobie to ciepłe barwy złocistej jesieni. Miodowy kolor występuje w  kominie i torebce. Spódnica ołówkowa w modrym kolorze idealnie współgra z popielatą bluzką. Dodatkowo w bluzce zastosowany został  rękaw trzy czwarte podkreślający jej talię. Do zdjęć poniżej Ela nie ma komina, ale za to odsłoniła piękną i długą szyję.Mira
Uwielbia kolor czarny, ale dziś ten kolor przełamaliśmy ognistą czerwienią bluzki jak i bransoletki. Ciekawa, krótka marynarka w takim „marynarskim” stylu, ozdobiona dużymi , złotymi guzikami,  doskonale koresponduje  ze spódnicą z plisami o kształcie litery A , wyraźnie zaznacza  talię.  


Ania
Jej stylizacja to połączenie elegancji i sportowego looku przez co otrzymaliśmy bardzo kobiecą i casualowy outfit. Szara sportowa spódnica połączona z elegancką granatową bluzką oraz taliowaną kurtką cudownie współgra z jej sylwetką. Oczywiście do całej stylizacji nie mogło zabraknąć szpilek, które są nieodłącznym przyjacielem każdej Kobiety. Tylko pytanie na jakie się zdecydować?  Tym akcentem chcę zakończyć ten post. Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się podobają i potwierdzają ,że dojrzałe kobiety mogą być piękne, a modą można bawić się w każdym wieku.
Czekam na Wasze komentarze.
Z głębi serca chcę podziękować  moim wspaniałym Modelkom, które dzielnie pozowały do tej wyjątkowej sesji w dniu Święta Spódnicy.


Photo: Fotografia Lena Kulesha
Model: od prawej: Mira,Basia, Ela, Ania, Asia.
Make up: Salon Urody i wizażu ŻiŻi
Stylization: Joanna Brzegowy.
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400