04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 21 października 2015

Inspiracja G By Baczyńska

Witajcie.
Kochani kiedy trzy tygodnie temu zobaczyłam kolekcję G by Baczyńska dla Rossmanna , nie wierzyłam własnym oczom. Taka projektantka, a jej rzeczy w zasięgu mojej ręki. Oczywiście nie mogłam się oprzeć pokusie posiadania tak fajnych rzeczy od projektantki,którą cenie i bardzo podziwiam. Mój zakup okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż spódnica fajnie przylega i ma bardzo ciekawe zamki. Zamki użyte w spódnicy były inspiracją do stworzenia kamizelki, którą dziś możecie oglądać na blogu. 
Kamizelka jest bardzo wygodna z tyłu krótsza aby nie przeszkadzała przy jeździe  samochodem,  przód natomiast, został tak skrojony aby przypominał tył fraka. Jest na tyle uniwersalna, że mogę nosić ją zarówno do spódnicy jak i do spodni. Cenię sobie wygodę, ale w swoich ubraniach ,dążę aby było troszkę pazura,  a zarazem aby dominowała klasyczna i ponadczasowa elegancja. 

 Jeżeli podoba się Wam pomysł i w Waszej garderobie brakuje takiej kamizelki, którą spokojnie możecie nosić zarówno na ramoneskę lub na sweter o jednolitej barwie. Możecie już dziś złożyć zamówienie, kolory kamizelki są  dowolne po konsultacji z Wami wybiorę kolor i fason zgodny z Waszą sylwetką. Dziękuję i miłego wieczorku Wam życzę.Stylization: Joanna Brzegowy
I’m wearing:
waistcoat/Kamizelka: Joanna Brzegowy
Leather jacket/ skóra: Vero moda
Leather skit/ spódnica skórzana: G By Baczyńska
Ankle Bootie/ botki: Topshop2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400