04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 5 sierpnia 2015

STYLING WEDDING ANNIVERSARY

Stylizacja na rocznicę ślubu.Witajcie Kochani wczoraj jak co roku był bardzo wyjątkowy dzień. Pewnie powiecie dzień jak co dzień,  ale dla mnie i dla męża jest to dzień w którym świętujemy Naszą Rocznicę Ślubu. Ci co bawili się u nas na weselu pamiętają doskonale zabawę do białego rana i powrót zamiast taksówkami to autobusem miejskim. Te wszystkie wydarzenia bardzo mocno utkwiły mi w pamięci wraz z intensywnymi przygotowaniami. Jak co roku ten dzień jest wyjątkowy i piękny na swój sposób ale nie zostawiam wszystkiego samu losowi tylko rękawy zakasam i biorę się ostro do roboty. Przygotowania trwają nie tylko w kuchni. Staram się aby w ten dzień wyglądać nie jak Panna młoda ale równie atrakcyjnie i pięknie jak w dniu ślubu. Jako pyszny przepis na ciasto z czereśniami "KRUSZANIEC "
 wydrylowanymi upiekłam tego dnia. Składniki użyte w przepisie uważam, że są na małą blachę połowę tej dużej prostokątnej.

Na stylizację wybrałam sukienkę w stylu retro firmy Oasiss w pastelowych kolorach na biżuterię wybrałam piękną  pamiątkę z Chorwacji wydobywaną z miejscowości Brać. Mam nadzieję, że stylizacja się Wam podoba i zapraszam Was do dalszego śledzenie nas na instagramie i na fanpage M&J. Miłego wieczorku Kochani. Najczęściej używane słowo szczególnie wieczorową porą "KOLACJA"


Hello Dear yesterday as every year was a very special day. Because we celebrate our wedding anniversary. Those people who has been at our wedding they must remember perfectly to party until dawn and return instead of taxis  We came back to home  city bus. All these events very much stuck in my memory, along with intensive preparations. As every year this day is unique and beautiful in its own way but I do not leave everything to fate nothing but just rolled up their sleeves and take a hard to work. Both in the kitchen and try to make this day does not look like a bride but also attractive and beautiful as the day of the wedding. As a delicious recipe for a cake with cherries "KRUSZANIEC"
 wydrylowanymi. Ingredients used in the recipe, I think they are on a small plate half of this large rectangular.
On the styling I chose a dress in a retro style oasiss company in pastel colors on jewelery chose a beautiful souvenir from Croatia emerging from the town of Brac Island. I hope you like my styling itself and I invite you to continue to follow us on instagramie and on the fanpage M & J. Have a nice evening Beloved
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400