04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

niedziela, 2 sierpnia 2015

HOLIDAYING WITH CHILDREN


Wakacje z dziećmi.

Wakacje z dziećmi jak je spędzać aby były szczęśliwe i jak z nimi odpoczywać aby po powrocie z wakacji czuć się zrelaksowanym i naładowanym pozytywną energią na dalszą część roku?
Witajcie Kochani dziś chcę podzielić się z Wami moimi krótkimi aczkolwiek trafnymi uwagami co do urlopów z dziećmi i nie łudźcie się, że zwiedzając piękne mury miasta sięgającego późnego okresu Bizancjum podzielą one z Wami Wasz entuzjazm bo tak się nie stanie, a dlaczego?
Odpowiedź jest bardzo prosta dzieci są najszczęśliwsze gdy mogą przebywać w wodzie skorzystać z parków wodnych lub pograć w piłkę wodną, a nawet pójść z nimi na lody do ich ulubionej lodziarni. Ale jedno jest pewne jeżeli nastawiacie się na zwiedzanie miast i ich zabytków to przy 38 stopniach  nawet dorosły wymięka, a co dopiero taki maluch. Zwiedzanie jest bardzo fajnym zajęciem podczas wyjazdów tylko zadajmy sobie pytanie czy pojechaliśmy tam odpoczywać czy na siłę zwiedzić każdy zakątek danego kraju ciągnąc za sobą często niedospane maluchy. Moja złota reguła to "Carpe diem " czyli spędź wakacje tak aby dzieci miały o czym opowiadać swoim dzieciom. Życzę Wam udanych urlopów i wspaniałych chwil spędzonych z Waszymi pociechami.  


Holidaying with children as they spend to make them happy,  how to rest to have a lot of positive energy for the rest of year?
Hello Everyone. Today I want to share with you my short but precise annotations for holidays with children and do not be deceived that visiting the beautiful city walls dating back to the late Byzantine period, they will share with you yours enthusiasm because this does not happen, and why?
The answer is very simple children are happiest when they can stay in the water, use the water parks or play water polo, and even go with them on their favourite their favorite ice cream shop.
But one thing is certain if the temperature is 38 celcius degrees even though you adult  you will be have big problem to walk, let alone yours small children. Walking it is a very nice activity during travel only ask ourselves whether we went there to rest or to force to explore every corner of the country dragging toddlers often niedospane. My golden rule is "Carpe diem" or spend your vacation so that your children have much to tell their children. I wish you a successful holiday and wonderful moments with your little children.

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400