04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

HOW TO SAVE YOUR FAVORITE SHADE WHEN YOU CRUMBLE

Jak uratować swój ulubiony cień kiedy się pokruszy?
Witajcie Kochani  dziś mała przerwa z relacji z wyjazdu chorwackiego a mianowicie od tych podróży pokruszył mi się mój ulubiony cień ale na szczęście mam na to sposób potrzebna jest nam moneta ręcznik papierowy i spirytus.

Pierwszy krok
 Nalewamy  spirytusu na cieńDrugi krok
Monetę zawijamy w ręcznik i uciskamy cień tak aby odciśnięty spirytus związał cień ale nadmiar jego został na ręczniku. 5 złotych jest minimalnie większe i idealnie pasuje  do tego zabiegu.


Trzeci krok
Zostawiamy cień otwarty do całkowitego wyschnięcia ok jednej doby

Teraz po skończonym zabiegu życzę Wam dalszego używania Waszego ulubionego cienia ten sam zabieg możecie zastosować do wszystkich sprasowanych kosmetyków. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia.How to save your favorite shade when you crumble
Hello Dear today a little break from the relationship with the departure of Croatian and specifically on these trips crumbled my favorite shade but fortunately I have a way coin we need a paper towel and alcohol.

first step
 We pour alcohol on the shadow

The second step
Coin wrapped in a towel and oppression shadow to shadow imprinted alcohol involved but it was excess on the towel

The third step
We leave open shade to dry for one day

Now, after finished the treatment, I wish you further your favorite shade using the same procedure can be applied to all pressed cosmetics. I greet you warmly and wish you a nice day.

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400