04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 4 października 2017

TOTAL RED LOOK & PRL

  Każdy z nas  czegoś szuka np: swojego miejsca na ziemi,  branży w której się odnajdzie, ciepłego i przytulnego konta  a może partnera z którym doczeka wnuków, które będzie rozpieszczać na każdym kroku.
Dziś chcę Wam opowiedzieć o ciekawym miejscu w naszym mieście bo warto je odwiedzić by poczuć smak zapiekanki którą za dawnych lat  jadaliśmy w naszych domach. Nie żadnej mrożonki tylko chrupiącej buły z pieczarkami z cebulką zasmażaną i do tego ogromna warstwa roztopionego sera.
To miejsce to „Zapiekanki u Hanki”na ul. 1-go maja . Właściciel widać, że działa tam nie z przypadku bo chce  w  erze kebbaba  aby współczesna młodzież poznała smak naszych czasów. Czasów PRL bo w takim świecie my dojrzewaliśmy w kraju gdzie o demokrację walczono. Wnętrze lokalu jest bardzo klimatyczne stare gazety na ścianach, kredens jak u mojej babci z lat 90.
Serdeczne Was zapraszam i udostępnijcie ten post aby , więcej naszych mieszkańców dowiedziało się o tym miejscu.
Bardzo ważna informacja lokal czyny jest od godziny dziesiątej do wyczerpania produktu, a on uwierzcie mi rozchodzi się jak ciepłe bułki.  
Troszkę o stroju, pasującym do wystroju lokalu.
Czerwona sukienka którą widzicie została przerobiona z kombinezonu, ma ołówkowy krój do tego ciekawe plecy Ela Ty miałaś okazję sukienkę zobaczyć na żywo, mam nadzieję że przypadła Tobie do gustu. Płaszcz wełniany pochodzący z garderoby mojej mamy ma dziś swój debiut. Jako dodatki postawiłam na markę Burberry i Burberrys. Ciekawe czy wiecie, że w 1999 marka ta dla celów marketingowych zmieniła Burberrys na Burberry.Stylizacja: Joanna Brzegowy

 Jak wiecie wróciłam znów do treningów na basenie, a za tym idzie silne oddziaływanie chloru na moje włosy. Dzisiejsza fryzura to efekt nowego zabiegu któremu poddałam się w Salonie Pasji. Zapewne w niedługim czasie opowiem Wam czy zabieg ten zabezpiecza moje włosy przed chlorem bo w czerwcu po intensywnych treningach włosy poszły pod nożyczki.
Jestem ciekawa jakie są Wasze odczucia co do tego klimatycznego miejsca w naszymi mieście. Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzu, co myślicie o takich miejscach, czy Wam smakowało, jestem bardzo ciekawa Waszej opinii?
W moim odczuciu zabrakło wody z sokiem prosto z saturatora, 


 i kultowych odgłosów filmowych dobiegających z zaplecza np. z Misia,

 Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, 

Poszukiwany Poszukiwana
Nie lubię poniedziałku 
 które w tamtych czasach były na topie. 

To tyle na dziś oczywiście zapraszam Was do śledzenia co u nas słychać na bieżąco na Instagramie i na fb po codzienną dawkę inspiracji.2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400