04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 18 października 2017

BOYFRIEND KOCHAĆ CZY NIE KOCHAĆ?

Dziś na blogu jeansy znienawidzony model przez facetów, ale za to model który kochają kobiety czyli Boyfriendy zapożyczone z męskiej garderoby.
Sprawa jest prosta My kobiety kochamy to co wygodne i w czym czujemy się komfortowo. A jaki jest Twój ulubiony model jeansów z jakiej firmy? Moje wielkie uda ciężko opakować w jeansy bo w modelu skinny  wyglądam jak parówka zapakowana we flak. No cóż przestałam szukać i się denerwować na dzień dzisiejszy w mojej szafie są jedne czarne i jedne niebieskie które możecie dziś oglądać i na tym poprzestanę. Za to spódnice i sukienki to mój sprzymierzeniec. Czuję się w nich jak w drugiej skórze, zyskałam dzięki nim pewność siebie i uśmiech, który możecie oglądać każdego dnia mijając mnie na ulicy.

Stylizacja: Joanna Brzegowy


Troszkę o stylizacji płaszcz to unikat mojej mamy, bluzka mojego projektu 


która już oglądaliście na fb spodnie to stare Levi’s upolowany w secondhand. Oczywiście nie była bym sobą gdybym nie dodała na kieszeń swoich pięciu groszy i dlatego  haft. Od dłuższego czasu moja szafa pęka w szwach zatem czas na pierwszą WYPRZEDAŻ na moim blogu. Ale to w kolejny poście.  Trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia bądź usłyszenia.  
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400