04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 16 listopada 2016

PŁASZCZ- "SPIN DOCTOR TWOJEGO WIZERUNKU"

Witajcie Kochane MRÓWECZKI.
Dziś krótko o moim wymarzonym płaszczu jak twierdzi Monika Jurczyk znana wszystkim jako OSA. „Płaszcz to spin Doktor Twojego wizerunku”.
Płaszcz to bardzo ważny element garderoby i warto w niego zainwestować.  Dobrze skrojony płaszcz z wysoko gatunkowej wełny, może być naszym klasykiem po którego będziemy sięgać często, zarówno w sezonie zimowym lecz również wiosennym.
W dobrze dobranym płaszczu do naszej sylwetki będziemy czuły się pewnie i komfortowo.
Dlatego w tym sezonie postawiłam na płaszcz rodem lat 50. Konstrukcja samego płaszcza jest dość obszerna Oversize( bardzo mocno rozkloszowana na dole),  ale całość tej formy ratują rękawy, które odsłaniają nadgarstki.
Ciekawym elementem całego płaszcza są guziki z masy perłowej, ten detal nadaje charakteru dla całej konstrukcji płaszcza,sprawiając że jest on wyjątkowy.
A jak wygląda Wasz idealny płaszcz, w którym czujecie się "BOSKO"????
Jeżeli takiego nie masz, a chciałabyś kupić, to zapraszam na zakupy do Galerii Hosso do salonu Top Secret w następną Sobotę czyli 26 listopada. Będę na Was czekała od godziny 11:00 do 17:00,  aby pomóc w doborze idealnego płaszcza i nie tylko!!!!
Kochani zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Sylwester warto tego dnia zadbać podwójnie nie tylko co będzie na stole, ale również o Was samych.
Nie masz pomysłu na strój świąteczny i sylwestrowy.
Koniecznie odwiedź salon Top Secret 26 listopada i skorzystaj z mojej porady.
 Zapraszam do dalszego śledzenia nas na instagramie  i polubienia naszej strony M&J gdzie jesteśmy dla  Wam źródłem wiedzy i inspiracji z dziedziny mody i stylizacji.
Pozdrawiam Was moje Kochane MRÓWECZKI , a ja zmykam pakować się do Warszawy.2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400