04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

poniedziałek, 14 listopada 2016

KOBALT- STYLIZACJA NA RANDKĘ

Witajcie Moje Kochane MRÓWECZKI.
Dziś odebrałam pocztę gdzie dostałam zaproszenie na Event Warszawa pod Krawatem, który odbędzie się 19 listopada w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Widziałam jak wygląda Event  we Wrocławiu czas teraz na Warszawę.
Dziś chcę Wam przedstawić kolor który w świecie mody nazywany jest Nową czernią. Zatem moja wskazówka jeżeli masz w tym kolorze ciuch zestawiaj go np.: czerwienią, piaskowym kolorem , czarnym, białym , żółtym , srebrnym czy złotym. Jeżeli nie jesteś do końca przekonana zacznij od tego koloru w dodatkach czyli buty bądź torebka.
W moje stylizacji postawiłam na kobiecy wizerunek z lekkim pazurem. Czyli tradycyjny płaszcz zastąpiłam moją nową ramoneską i skórzaną spódnicą od Gosi Baczyńskiej. Ulubionym dodatkiem tej jesieni jest mój moherowy beret. Tradycyjne botki w tej stylizacji zamieniłam na szpilki.
Ale kropką w tej stylizacji jest bluzka o bandażowym splocie do tego powycinane ramiona off shoulders które dodatkowo podkreślają moja kobiecość, w tym stroju wybrałam się na Premierę Pitbulla do kina,  zatem na RANDKĘ.
 Ciekawa gra aktorska, ale ja oczywiście zwróciłam uwagę na ciekawe stylizacje szczególnie pod koniec filmu jak była ubrana Alicja Bachleda Curuś, która była moją inspiracją do ubrania tego outfitu.
 Bluzkę z tego outfitu możecie nabyć po cenie 45 zł plus koszt wysyłki . Jest tylko jedna sztuka! Zatem jest to unikat. Możesz ją zestawić również ze spodniami ponieważ doskonale zakrywa nasze nerki o które zimą należy dbać. Zamówienie na bluzkę możesz złożyć pod emailem mjbrzegowy@gmail.com 
Pozdrawiam Was cieplutko pisząc ten post nastąpiła awaria prądu zatem mam nadzieję, że zaraz włączą to cholerne światło bo nie mam tylu świeczek w domu. Bardzo dziękuję za to,  że mnie tak wspieracie w związku z tym wyjazdem.
Miał być romantyczny weekend z mężem, a będzie wariactwo z córką. Chociaż przyznam się Wam szczerze dawno nie byłyśmy razem na wyjeździe przyda nam się ten czas spędzony wspólnie. Hotel już zarezerwowałam, bilety prawie kupione. Kreacje na bal się szyją dziękuję za wskazówki David będzie mała czarna mojego projektu,  ale i oczywiście długa suknia,  która w której pójdzie zdecydujemy na miejscu.  Jeszcze muszę obmyślić w czym pokażemy się za dnia??? Może macie jakieś pomysły na kreacje?
Przesyłam sto całusów życząc Wam dobrej nocki. 


2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400