04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

poniedziałek, 16 maja 2016

SIŁA I DETERMINACJA


Puk Puk.
 Skoro już jesteś czas poznać ciekawego gościa. 
     Gdyby ktoś przechodząc obok Kuby powiedział  mi, że zdobył Mistrza Świata w Teakwondo. Nigdy bym tego o nim nie powiedziała: uśmiechnięty, na twarzy zero oznak jakiejkolwiek walki. Na co dzień trenuje w KKS Walki Poznań , ale jest wychowankiem KSW Szczecinek.
Kuba bardzo dużo czasu poświęca na treningi i z tą pasją wiąże kolejne lata swojego życia. Obecnie studiuje  Sport na Poznańskim AWF. Swoją przygodę ze sportem  zaczął od gry w piłkę nożną, aby od 2008 roku poświecić się sportom walki.
Na swoim koncie ma kilkukrotne Mistrzostwo Polski w Teakwondo i Kickboxingu, Mistrzostwo Świata w Teakwondo, trzykrotne zdobycie Pucharu Świata Seniorów w Kickboxingu.
Jak twierdzi mama Kuby młodsze rodzeństwo jest bardzo zapatrzone w swojego starszego brata, który wprowadza między swoich braci harmonię i równowagę. Kuba bardzo dba o relacje z bliskimi którzy wiernie go wspierają z całych sił.
Zapytany w wywiadzie czy zna receptę na taki sukces który do tej pory osiągnął twierdzi:
” Nie znam recepty na sukces, wiem natomiast, że znajomość siebie, ciężka praca i wytrwałość są jego fundamentem” .
Zatem Kochani pasję można rozwijać w każdym wieku, a receptą niech dla Was będą słowa wypowiedziane w/w cytacie.
Jeżeli podoba Wam się ten post i wspaniała sylwetka sportowca będzie nam miło jeżeli udostępnisz ten post.
Jeszcze w podsumowaniu bardzo chcę podziękować za zaufanie zarówno mamie Natalii jak i rodzicom Kuby. Wasze dzieci są wyjątkowe, a ich skromność to wspaniała cecha, która w naszym świecie jest wypierana z każdej strony.

Mam nadzieję, że jeszcze te wspaniałe osobowości zagoszczą na moim blogu i bardzo będę im kibicować aby ich pasja rozwijała się nadal.

Stylization: Joanna Brzegowy
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400