04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 18 maja 2016

KONCERT ŻYCZEŃ

 Witajcie moje stokrotki.
Słońce wróć do nas!!!!
Nie mogłam obejść się bez kolejnej sesji z piękną Natalią i dziś zagrała dla nas w szklarni gdzie kwiaty zachwycają  swoją barwą i delikatnością. Aż ciarki przechodziły mi po plecach jak tylko Natalka zaczęła grać na tym magicznym instrumencie. Słońce dawało nam tego dnia sygnał, że to już prawie
LATO!!!!
Koncert w tak kameralnym towarzystwie i w tak nietypowej scenerii dodatkowo potęgował wielkie emocje i wzruszenie.

Kochani w dzisiejszej stylizacji postawiłam na ciekawy krój sukienki i na intensywność koloru haftu. Resztę zrobiła piękna modelka i cudowne kwiaty, element kwiatowy również wystąpił na bransolecie.
 Czy dzisiejszy efekt Wam się podoba???
 Jeżeli tak to zapraszam do dalszego śledzenia nas na instagramie i na fanpage M&J.
Poprzednią sesje Natalii możecie oglądać w klasycznej stylizacji z nutąnowoczesnego designu , lub w poście Starcie Dwóch Pasji.


Czy pasja Natalii i Kuby będzie inspiracją dla innych?
 Czy warto mieć marzenia i je krok po kroczku realizować?

Moją pasją są stylizacje i możliwość pokazania całemu światu takich osobowości, które mają swój cel w życiu i chcą go realizować każdego dnia.
Dziękuję Wam moi drodzy, że tak licznie mnie czytacie bo statystyki raczej nie kłamią i nie są to boty jak to twierdzi mój kuzyn. Ale blog to nie tylko moja osoba czy mojej córci to również rzesza osób które mnie wspierają jedni po cichu, inni prężnie widząc moje zaangażowanie. Wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie, ciepłe słowo i cudowny uśmiech gdy widzicie mnie na ulicy, jak widzicie taki gest nic nie kosztuje a sprawia, że zarówno mój świat jak i Wasz staje się lepszy bo ja zawsze Wasz  gest odwzajemnię.
Miłego i lepszego dnia Wam życzą i więcej uśmiechu.
Wasza Osobista stylistka Asia.

  
 ALE JA JESTEM KURDUPEL NO CÓŻ ŻYCIE!
 CZY KAŻDY MUSI BYĆ IDEALNY????
Stylization: Joanna Brzegowy

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400