04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

niedziela, 15 maja 2016

PIĘKNO I SKROMNOŚĆ

Hei moje dziubki!  
Gdy zaczynałam pisać tego bloga jako cel postawiłam sobie rozwijanie mojej pasji, a moją pasją jest moda. Ale tak naprawdę ubieranie Was to jest to co dodaje mi skrzydeł.

Każdego dnia poznaję nowych ludzi, portale społecznościowe to jest zmora naszego społeczeństwa, ale bez tego nie poznała bym Natalii.
Od siódmego roku życia gra na skrzypcach uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej w Naszym mieście. Jako mała dziewczynka chciała podążać śladami swojej bardzo utalentowanej starszej siostry.
Największym wsparciem dla Natalii jest jej wspaniała mama, która bez przerwy powtarzała jej „że musi płynąć pod prąd , nawet jeśli jest trudno, jeśli nie starcza już sił, ciągle musisz popychać siebie do granic swoich możliwości”.
 Gdybym miała w jednym zdaniem określić tą wspaniałą młodą kobietę.
Mądra, piękna i skromna.
Urzekła mnie od pierwszej rozmowy i pokazała, że piękno jest nie tylko na zewnątrz ale i w środku.
Twierdzi, że nie umie słowami wyrazić swoich uczuć i że jej muzyka jest mową duszy.
Wraz ze znajomymi w założonym zespole grywała na różnych koncertach, ale te które utkwiły jej najbardziej w pamięci to gdzie występowali dla skazanych więźniów  lub dla osób chorych czy niepełnosprawnych.
Gdy zapytana o największy sukces w jej życiu napisała mi w wywiadzie „ Sukcesem jest dla mnie to, że przez chwilę mogłam być powodem kogoś szczęścia. Muzyka jest językiem, który potrafi poruszać serca , mam cichą nadzieję, że może i mi kiedyś udało się poruszać choć przez chwilę jedno serce”.  
Na za kończenie tego postu tylko zacytuję jej słowa
”Dziękuję wszystkim , którzy byli przy mnie , są oraz tym których już nie ma, ponieważ to dzięki Wam jestem taką, a nie inną osobą”.

Tym cytatem zakończę ten post, a Was zapraszam na galerię zdjęć gdzie muzyka to piękno i to piękno warto zobaczyć.
Jeżeli podoba Ci się ten post i śliczna Natalia w klasycznej sukni z charakterystycznym naszyjnikiem wykonaniu Pauli Szarejko, będzie nam ogromnie miło za udostępnienie tego postu.


Stylization: Joanna Brzegowy
Natalia is wearing:
Dress; M&J
Necklace: Paula Szarejko

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400