04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 2 lipca 2015

What's interesting is worth to buy when you are going to Croatia

Co ciekawego warto zakupić gdy wybieracie się na Chorwację.


Witajcie Kochani dzisiejszy post dotyczy bardzo ciekawych rzeczy jakie udało nam się zakupić w Decathlonie na podróż do Chorwacji,  a mianowicie z uwagi iż pełno jest jeżowców oczywiście każde z nas ma buty do pływania z grubą gumową podeszwą. Ale dziś nie o butach czy płetwach które są w komplecie z maską i rurką , ale o plecaku tak plecaku, który jest cały gumowy i doskonale nadaje się na podróże kajakiem jak i na rafting rzeką Cetiną.Koszt plecaka 199,99 zł , a dla Was link do plecaka , czy się sprawdzi na pewno Wam o tym napiszę.
Kolejną rzeczą są ręczniki sportowe które chłoną bardzo dobrze wodę i zajmują bardzo mało miejsca ręczniki są w rozmiarze XL i L bym powiedziała.
Ciekawe są również maty plażowe. Czy sprawdzą nam się na kamienistej plaży dowiecie się o tym po naszym powrocie bo nie jestem pewna czy będę miała na miejscu internet ale wrócę do Was nie tylko z głową pełną pomysłów i inspiracji ale i  materiałów stylizacyjnych. Zabieramy również na wyjazd książkę kucharską gdzie nie mogę się doczekać jakie dania z niej przygotuje mój kochany mąż. Pozdrawiam Was i jak tylko będzie WiFi to do Was napiszę .
Mój dzisiejszy outfit to wygodny  strój na zakupy : sukienka John Levis we wzory op-artowe do tego kurtka z H&M i mała handmade poręczna torebka ze skóry naturalnej. Nowe upięcie włosów troszkę romantycznie ale wygodna fryzura na upały. Mam nadzieję, że stylizacja się Wam podoba i zapraszam do dalszego śledzenia nas na instagramie i na fanapage M&J.

What's interesting is worth to buy when you are going to Croatia.
Welcome Dear today's post covers a very interesting things that we were able to buy in Decathlon on a trip to Croatia, namely because it is full of sea urchins, of course, each of us has a swimming shoes with thick rubber soles. But today is not about the shoes or fins that are complete with mask and tube, but with a backpack so the backpack, which is all rubber and is ideal for canoe trips and river rafting Cetiną.Koszt backpack 199.99 zł, and for you link to a backpack, or a check for sure you write about it.
Another thing is that sports towels absorb water very well and take up very little space towels are in size XL and L'd say.
Interesting are also beach mats. Do check us out on the pebble beach will learn about it after our return because I'm not sure if I'll have on-site internet but I will come to you not only with a head full of ideas and inspiration but styling and materials. We take also to leave a cookbook where I can not wait to have her prepare dishes of my dear husband. I greet you, and as soon as WiFi write this to you.
My outfit today is a comfortable outfit for shopping: John Levis dress patterned op-art to this jacket from H & M and a small handmade handy bag made of genuine leather. New Upięcia hair a little romantic but comfortable hairstyle heat. I hope you like the styling itself and invite you to continue to follow us on instagramie and fanapage M & J.
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400