04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

niedziela, 26 lipca 2015

HOW TO SUNBATHE BUT NOT TO BURN

Jak opalać się,  ale nie spalać na wakacyjnym słońcu .

Witajcie Kochani wracam do Was po długiej ale bardzo intensywnej przerwie z moimi najbliższymi.
Dzisiejszy post będzie o opalaniu albo jak z umiarem z niego korzystać, a na pewno będziecie się cieszyć promienną i piękną opalenizną jak ja ale już po urlopie. Co jest ważne dla mnie na dzień dzisiejszy podczas opalania to fakt, że tak naprawdę kupuję jak najwyższe filtry na Chorwację zabrałam z sobą krem o SPF 30 a i tak uważam, że w przypadku mojego męża powinnam go smarować SPF 50 ze względu na bardzo jasną karnację. Co oznacza SPF które widnieje na opakowaniach kremów i olejków(z ang. sun protection factor) a mianowicie to ile ten filtr po nałożeniu chroni twoją skórę i tak SPF 15 chroni naszą skórę przed poparzeniem i odbija promieniowanie ultrafioletowe B w  93 % zaś SPF -30 - 97%. Ale po mimo tych wszystkich liczb ja smarowałam siebie i najbliższych przy każdej sposobności. Gdy za mocno spiekliśmy się używałam nie zawodnego Penthenolu lub czystego aloesu, Na dzień dzisiejszy używam kremu Dove (Summer glow+ soft shimmer )który  podtrzyma  opaleniznę a dodatkowo jest z cudownymi drobinkami złota przez co nadaje mojej skórze promienny i zdrowy wygląd opalonej, a nie spalonej skóry . Kochani życzę Wam dużo słonecznych dni na urlopach i pamiętajcie o częstym stosowaniu kremów czy olejków . Lepiej się opalić niż spalić na słońcu. 

Welcome to everyone  after a long but very intense pause with my family
Today's post will be about sunbathing or how to use it in moderation, and you are certainly going to enjoy beautiful tan like me but after the holiday. What is important to me to sunbathing is buying that really buy the highest possible filters to Croatia took with him cream with SPF 30 and still believe that if my husband should lubricate it SPF 50 because of the very fair complexion. What does SPF which appears on the packaging of creams and oils (with English. Sun protection factor) namely how much the filter after application protects your skin and so SPF 15 protects our skin from burns and ultraviolet B radiation is reflected in the 93% -30 SPF - 97%. 
But when we have to much sun on our skin we used Panthenol or clean Aloe.
Now every day I use Dove cream that will maintain tan and additionally is wonderful particles of gold by giving my skin radiant and healthy-looking tan, not the burned skin. 
Beloved, I wish you many sunny days on leave and remember the frequent use of creams or oils is Better tan than to burn in the sun.
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400