04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

wtorek, 28 lipca 2015

City Omis and my inspiration

Miasto Omiś i moje inspiracje

 Panorama miasta między dwoma brzegami rzeki Cetiny
 Rzeka: łódki, łódeczki podczas wieczornego spaceru
 Widok z tarasu wieczorową porą 
 Laleczki wyrób handmade wypełnione piękną i aromatyczną lawendą
 Vespa na którą choruje już od dłuższego czasu

Witajcie spódnicę maxi zobaczycie pewnie nie jeden raz na blogu z uwagi iż jest to w tym sezonie mój ulubiony kolor. Spódnica jest wygodna nie krępuje ruchów ma dwa rozcięcia po bokach i uroczą podszewkę w kolorze pudrowego różu która podczas chodzenia co jakiś czas ukazuje swoja barwę. Doskonale nadawała się na spacery malowniczymi uliczkami miasta Omiś do tego zostały dobrane w kolorze mięty i łososia sandały(Lu Boo) a torbę udało mi się pożyczyć od Martynki. Mam nadzieję że stylizacja się Wam podoba i zapraszam do dalszego śledzenia nas na instagramie i na fanpage M&J. 

Welcome maxi skirt probably see more than once on the blog because it is in this season, my favorite color. The skirt is comfortable not restrict movement has two side slits and a charming lining in lining pink color . Lining while walking from time to time shows its color.
 Perfectly lent itself to stroll the picturesque streets of the city Omis in the same color of mint i chose sandals (Lu Boo) but bag I was able to borrow from Martynka. I hope you like the styling itself and invite you to continue to follow us on instagramie and on the fanpage M & J.


Designer skirt: Joanna Brzegowy
Realization of skirt:Tatiana Gołubińska


2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400