04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 1 grudnia 2016

SZPILKI W POŁĄCZENIU Z DOBRZE SKROJONĄ SUKIENKĄ-ZOBACZ JAKI EFEKT SERWUJE NAM ALTUZARRA

Joseph Altuzarra. 
Urodził się 1983r.  w Paryżu. Nie planowałem zostać projektantem  Jednak po skończeniu studiów wysłał swoje CV do Marca Jacobsa. Wielkiego krawiectwa nauczył się w Paryżu od wielkich mistrzów: Nicolasa Caito (Rochas, Lanvin) i Riccarda Tisci dyrektora kreatywnego firmy Givenchy.
W 2008 r. wrócił do Nowego Jorku i wystartował z własną kolekcją. Rok później w płaszczu jego autorstwa na Paryskim Tygodniu Mody pojawiła się ówczesna naczelna francuskiego Vogue’a – Carine Roitfeld.   
Jego kolekcje oceniam jako seksowne, wyraziste i funkcjonalne pasujące dla Energetycznych kobiet takich jak Ty skoro czytasz ten post. Według projektanta ciuch ma być tak skonstruowana aby kobieta była wyprostowana a jak dołożymy do tego szpilki to uzyskujemy wizerunek kobiety która wie czego chce od życia jest PEWNA SIEBIE!!!! PO PROSTU PIĘKNA.

Sukienka jest w rozmiarze M i szuka nowej właścicielki.
Napisz  mjbrzegowy@gmail.com jeżeli interesuje Ciebie jej zakup. Jest to fajny prezent pod choinkę,sukienka posiada wszystkie metki.
 Zadbaj o siebie już dziś bo jak nie Ty, to kto!!! Jeżeli efekt się Tobie podoba, proszę o udostępnienie i polubienie naszej strony M&J.
Jeżeli chcesz kupić ten outfit napisz do mnie na adres  mjbrzegowy@gmail.com o konkretny produkt z listy poniżej w co ubrana jest modelka. 
Każda sesja zdjęciowa to oddzielny projekt w który wkładam całe swoje serce.
 Jeżeli chcesz przeżyć taką przygodę w formie sesji zdjęciowej lub odmienić swój dotychczasowy wizerunek napisz na M&J.


Stylizacja: Joanna Brzegowy

Sukienka ; Joseph Altuzarra
Okulary:Brylove
Płaszcz: no name  

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400