04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

wtorek, 13 grudnia 2016

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA!!!Kobiety kochają dostawać brylanty,  ale nie JA!!!
 Kocham dobrze skrojone ciuchy i taka jest sukienka od Yuliva Babich.
Ta projektantka z projektem tej sukienki idealnie wpasował się w mój gust. Rękawy nietoperzowe sukienka zwęża się ku dołowi, piękny kobiecy dekolt. Kolor idealny pasujący do mojej osobowości. Sukienkę połączę z ramoneską i butami motorbike oraz użyję jej z wykorzystaniem szpilek i płaszcza. 

Jak Wasze przygotowania do świąt?
Bo ja jestem daleko w polu, nic nie jest zrobione, nic nie kupione. Jestem w totalnej rozsypce. napiszcie jakie Wy planujecie potrawy na stół?
Co kupić dla faceta który ma wszystko i niczego nigdy nie potrzebuje? 
W przyszłym tygodniu czas stanąć do kuchennej zawieruchy, mam nadzieję, że podeślecie mi jakiś ciekawy pomysły kulinarne. 

Kilka słów o mojej stylizacji. T-shirt,  który mam na sobie w bardzo oryginalnym kolorze dojrzewającego wina marki The odder side, jest bardzo kobiecy nie byłam przekonana do końca jak będzie się prezentować ale ogromnie Wam polecam tą firmę. Jeżeli jesteś w trakcie budowanie swojej garderoby dobry t- shirty to podstawa, ale zaznaczę, że dobrej jakości. Tu  Jakość jest adekwatna do ceny, nie gniecie się i nie rozciąga, szwy biegną tak jak powinny.
 Słońce, jeżeli wszystkie swoje ciuchy pakujesz do bębna pralki to ten
t-shirt nie jest dla Ciebie!!!

 Ja dbam o soje ciuchy piorąc je zgodnie z zaleceniami producenta.
A Ty jak dbasz o swoje rzeczy ???
Ostatnio zapytałam się Was co chcecie dostać pod choinkę ??? Bo ja chcę dostać żelazko. Tak Kochani pół roku jadę już na pożyczonym żelazku, ale mam nadzieję,  że mikołaj w tym roku będzie Łaskawy  i spełni moje jedyne marzenie.
Kochani, ale tak naprawdę w magi świąt nie chodzi tylkoo o te prezenty!

Tylko o to, że kolejny rok możemy cieszyć się, że jesteśmy Wszyscy razem. RAZEM całą rodziną zasiąść do stołu podzielić się opłatkiem i życzyć ZDROWIA, bo jak nie ma się zdrowia to nawet te brylanty nie będą nas cieszyć.
Życzę Wam moje Mróweczki, miłego dnia bo troszkę się rozkleiłam. 

Stylization : Joanna Brzegowy
T-shirt: The odder side

Spodnie: Mohito2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400