04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

piątek, 4 marca 2016

Fenomen O bag i jak stałam się ofiarą konsumpcjonizmu.

Fenomen O bag i jak przez ten fenomen stałam się ofiarą konsumpcjonizmu.
 Do zmiany torebki dość długo się zastanawiałam na żywo pierwszy raz zobaczyłam O bag  u rezydentki biura Tui na Ibizie. Miała kremową na lnianych sznurkach i idealnie wpasowywała się jej mundurek i sandały na koturnie. Czyli dokładnie rok temu tyle na nią czekałam dopiero przy wyjściu ze Złotych Tarasów zobaczyłam ich stoisko. Ale było za późno na zwrot torebki którą najpierw zakupiłam w  Guess, a stolik w Belwederze czekał. Siedziałam jak na szpilkach na obiedzie nie myśląc o niczym innym jak o stoisku O bag. Gdy wróciliśmy do hotelu odbyłam rozmowę z mężem i udałam się wymienić torebkę Guess na pieniążki, które miałam przeznaczyć na nową O bag. Byłam tak zdeterminowana, ale pani ekspedientka szybko sprowadziła mnie na ziemię. Towar zakupiony podlega tylko na wymianie na inny towar. Nogi mi się ugięły gdzie mój nowy O bag, czy już mogę o niej zapomnieć. Szukałam zastępczych towarów na wymianę ale żaden z nich mi się nie podobał do czasu kiedy zobaczyłam ciekawy męski zegarek. W taki sposób stałam się ofiarą swojej głupoty i konsumpcjonizmu, pewnie wiele osób tak właśnie działa pod chwilą emocji.  Wymieniłam torebkę na zegarek, który  okazał się mało interesujący dla męża, czyli dałam ciała na linii frontu, który powinna by się zdawało znać ale kto czyta małe ogłoszenie na karteczce przy kasie. Teraz Wiem, że należy dobrze zastanowić się przed zakupem. 
Zatem podsumowując chciałam mieć torebkę mam zegarek i upragniony O bag. Zegarek mąż czasem założy do garnituru ale ja czasem pożyczę do stylizacji. 

Kochani dlaczego tak się stało, że chęć posiadania tej torebki i jej zakup wygrał nad rozsądkiem i oszczędnością. A mianowicie dlatego iż ta torebka jest wygodna, pojemna, leciutka, ma wkład który doskonale zabezpiecza moją własność skrywaną w jej wnętrzu i co najważniejsze mogę ją modyfikować jak che czyli wymieniać: rączki wkład i dodawać ozdobniki takie jak filc czy naturalne futerko. Pytacie czy warto. Warto nawet za taką cenę jak ja zapłaciłam czyli teraz moi drodzy zaczynam się bawić w budżet domowy, ale o tym napiszę Wam po miesiącu kiedy będę już wiedziała o moich spostrzeżeniach. Miłego dnia Kochani. 
Kilka fotek z najlepszych stylizacji moich O bag. 

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400