04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

niedziela, 10 stycznia 2016

Jazda figurowa -jedna z dyscyplin która odpręża.

Witajcie.
Zima Kochani jest wspaniała. Ja uwielbiam ta porę roku. Ze względu na możliwość uprawiania sportów zimowych. Kocham jazdę na nartach i łyżwach, a jazda figurowa bardzo odpręża. Od zeszłego roku wybieraliśmy się na mały akwen aby pojeździć, ale dopiero w tym roku udało nam się zrealizować ten cel. Najpierw wszyscy razem przystąpiliśmy do odśnieżania tafli lodu. Bardzo miło spędzony czas z bliskimi. Była bitwa na śnieżki, ściganie się kto pierwszy i zabawa z Xoranem- najstarszym psem mojego Brata. 
Dziwnie się troszkę na mnie patrzeliście w Lidlu, ale już przywykłam,  mój strój budzi lekkie zamieszanie w towarzystwie. Teraz wiecie dlaczego tak byłam ubrana. Zarówno na wyjście do kina czy na taflę lodu należy ubrać się do okazji. 
Postawiłam na ciepła czapkę z Fashion Gallery, mięsisty gruby golf, termiczne body, legginsy czarne i spódnicę z tiulu w łososiowym kolorze. Ale kurtki nie zdjęłam bo jestem zmarźlakiem.
Martyna postawiła na skórzaną spódnicę z klosza, czarne rajstopy, termiczny golf i sweterek w kotki, komin i rękawiczki w bordowym kolorze. Oczywiście bez muzyki na lód się nie wybiera pannica więc i słuchawki które zastąpiły jej czapkę . Mam nadzieję, że strój się Wam podoba, a ja zmykam do książek, mam sporo zaległości do nadrobienia. 
  I'm wearing:
Hat/ czapka: Fashion Gallery
Jacket\ kurtka:Moncler
Jersey\ golf: no name
Skirt\ spódnica: Atmosphere
Leggins\legginsy:Gatta

Martyna is Wearing:
Neckcloth/szalik: Medicine
Jumper/ sweter: H&M

Skirt/ Spódnica: New Look 
Headphones/ słuchawki: Dr Beats Solo
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400