04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 25 czerwca 2015

SOME TIPS ON HOW TO PROTECTED FROM THE RAIN


I'm wearing :
Trench coat/ trencz: Zara
Turtleneck\golf: Monttego
Jeans: Pulzz
Rain boots\kalosze:X-ti
Umbrella\parasol: Deezee
My daughter is wearing:
Windcheater\wiatrówka: Medicine
bluza: Cropp
T-shirt: Noisy
Converse


Witajcie Kochani w ostatnim czasie pogoda nas nie rozpieszczała ciągle jak tylko otwierałam oko i na oknie widziałam krople deszczu miałam wrażenie, że jestem w jakimś innym państwie czyli w Anglii!!! Gdzie to lato ??? Ale Kochani od następnego czwartku według prognoz zapowiadają upały zatem Wszyscy głowa do góry bo lato małymi kroczkami już do nas idzie. Dziś chcę Wam opowiedzieć jak ubrać się elegancko w ulewne dni oraz sportowo gdy tylko deszczyk mży.
Mój outfit jest bardzo prosty i składa się z trencza który  ma w sobie wbudowaną powłokę,  że podczas deszczu  krople po nim spływają do tego rurki i golf zabezpieczający szyję od wiatru, kalosze na styl oficerek i oczywiście motyw kotka w postaci broszki i na parasolu. Martynka ubrana jest na sportowo: conversy , do tego kurtka wiatrówka, rurki i ciepła bluza z miśkiem od środka. Mam nadzieję że dzisiejszy outfit Wam podoba i zapraszam Was do dalszego śledzenie nas na  instagramie i na fanapage M&J.

Welcome Dear recent weather is still pleasant for the eye as soon as I opened the window and saw the rain I felt that I was in some other country or in England !!! Where this summer ??? But Beloved from next Thursday, according to forecasts predict heat thus all head up because summer baby steps already to us goes. Today I want to tell you how to dress elegantly in torrential sports days and as soon as drizzling rain.
My outfit is very simple and consists of a trench coat that has the built-in shell that during the rain drops after it flows into the tube and golf protecting the neck from the wind, rain boots for style oficerek and of course the cat theme in the form of brooches and umbrella. Martynka is wearing sporty: Converse, this windbreaker jacket, tubes and warm hoodie with a bowl from the inside. I hope that today's outfit you like and invite you to continue tracking us on instagramie and fanapage M & J.
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400