04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

poniedziałek, 22 maja 2017

MAXI SKIRT


Motyw kwiatowy zdobył moje serce, ale czy Wasze?
Sukienki maxi bardzo kobiece, ale jak je nosić?
Dziś przed Wami trzy propozycje sukienki firmy TOVA na różne okazje.


Pierwsza to stylizacja na spacer, a jak spacer to wygodne byty dziś postawiłam na bardzo ciekawy model Gino Rossi który można nosić na dwa sposoby. Torebka szmaciana Coffee Shirt przydaje się aby zabrać do parku ciekawy magazyn czy książkę, lub zerwać kwiaty bzu, które w maju zachwycają nas swoim słodkim zapachem.

Druga to propozycja na spotkania biznesowe. Wybierając płaszcz do sukienek maxi najlepiej aby był on prosty,  bardzo ciekawie wygląda tylko narzucony na plecy do tego szpilki w kolorze nude.

Trzecia propozycja na randkę na letnie wieczory. Wybrałam do tego buty na klocku jako torebkę wykorzystałam wspaniałe pudełeczko na muchę firmy The Mens Finest. Drewniane pudełko może nam wspaniałe zastąpić kopertowa torebkę. Kurtka to kolejne moje dziecko przerobione ze starej kurtki.
Wybór koloru pomadki, czym się kierować?
Przy wyborze koloru pomadki do stroju ja zawsze kieruję się kolorem który dominuje na stroju, w tym przypadku jest to kolor kwiatów, czyli na ustach zagościł kolor bordowy. 
A jakie są Wasze propozycje dla sukienek maxi jak je nosicie?
Która ze stylizacji przypadła Tobie do gustu?
Będzie mi bardzo miło jak udostępnisz mój post. 
Zapraszam do śledzenia nas na Instagramie i na fanpage.
W kolejnym poście pojawi się bardzo ważna dla Was informacja dotycząca ciekawego charytatywnego przedsięwzięcia.Stylizacja: Joanna Brzegowy

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400