04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 9 marca 2017

LUTY. CO TAKIEGO SIĘ WYDARZYŁO.

Witajcie. Luty nie dość, że jest krótkim miesiącem to zleciał nam nie wiadomo kiedy. Co wydarzyło się w tym miesiącu, a mianowicie odbyło się pierwsze moje spotkanie W Klubie Wysokie Obcasy. Relację z tego wydarzenia możecie oglądać klikając  link poniżej.
Był też event w Top Secret.
Kolejne szkolenia już mam wpisane w kalendarz imprez, jeśli chcecie być na bieżąco to ogromnie Was zachęcamy, aby polubić moją stronę na fb tam informacje są podawane na bieżąco.
W miesiącu Lutym przypadły ferie w naszym województwie w tym roku zdecydowanie postawiliśmy na wyjazd z rodziną na narty.
Tym razem odwiedziliśmy malowniczą , choć bardzo malutką miejscowość Ponte di Legno.
Długa trasa, to długa podróż. Martynka postawiła na wygodę ubierając wygodny i oddychający kombinezon w jej ulubionym kolorze bordowym z napisem GEEK. 

Ja męczyłam się w spodniach całą podroż w dwie strony. Na tak długie podróże zdecydowanie Wam, mogę polecić taką formę ubioru, szczególne zimą. Mieszkaliśmy w  apartamentach czyli tzw, mieszkankach z aneksem kuchennym, wraz z wyposażeniem. Cała ekipa mieszkała na jednym piętrze, wszyscy do wszystkich mieli blisko. Czas leciała nam w przemiłym towarzystwie, na licznych grach i zabawach z dziećmi.

Grę którą mogę Wam polecić, a jest nią ALIAS jest wspaniałym pomysłem na spędzanie czasu. Gracze dzielą się na dwie drużyny  .W jednej są kobiety, a w drugiej mężczyźni . Kobiety zgadują pytania które na pozór są łatwe dla facetów, i na odwrót . Osoba zgadująca musi naprowadzić swoją drużynę na hasło jeśli osoba z drużyny odgadnie dokładnie hasło z karty,  dostaje punkt i przesuwa swój pionek w kierunku mety. Hasła z kart damskich np.: Korbowód, Arsenl Londyn, koło zapasowe, woltomierz , flinta. Męskie hasła do odgadnięcia to: Drenaż limfatyczny, Saute, Kaftanik, worki pod oczami. Zatem jak widzicie hasła na pozór nie są łatwe, a czas odliczany jest klepsydrą. Gra wywołuje mnóstwo emocji i wspaniale zespala towarzystwo.
Pogoda nam dopisała w ostatnim dniu nastąpiło chwilowe załamanie pogody. Stoki bardzo dobrze przygotowane, fajne udogodnienia tak jak ten tunel co widzieliście filmik na moim profilu.
Podczas wyjazdu Martynka miała możliwość testowanie kurtki z firmy  Gagaboo , jest mega wygodna, z wyglądu przypomina skatową bluzę . Z początku nie mogłyśmy się zdecydować na rozmiar bo Martynka ma 165 cm i ogólnie rozmiar 36 kurtka w rozmiarze s/m okazała się za mała dlatego wymieniliśmy ją m/l. Na stokach prezentowała się wspaniale i była bardzo widoczna dla innych poruszających się na stoku.

Kurtka jest bardzo praktyczna ma liczne kieszonki, gdy jest za gorąco można rozpiąć sobie pod pachą zamek gdzie jest cieniusieńka siateczka, która wspomaga dopływ powietrza pod kurtkę.
Do tego również w ten sam deseń zakupiliśmy koszulkę termo aktywną myślę, że całość prezentuje się okazale i co najważniejsze córka jest widoczna na stoku dla innych mam tu na myśli jej bezpieczeństwo.
Po trzech dniach jazdy i zmęczeniu mięśni zdecydowaliśmy się na spacer po górach  był to wspaniały dzień.
 Oczywiście na szczyt pojechała również świnka, którą dostałam pod opiekę od małej siostrzenicy.   

Świnka tak jak i ja uwielbiam grzane winko, oczywiście w granicach rozsądku jedno na stoku nie więcej bo ubezpieczenie nie będzie działało w razie wypadku. Pamiętajcie o tym. 
Mój strój na szczyt to kurtka puchowa której nie miałam Wam okazji zaprezentować Tommy Hilfiger, do tego buty Salomon, spodnie Pulz Jeans, Koszulka Top Shop, i na to koszula Levi’s . Oczywiście uzupełnieniem były okulary Bodyych.
Na samym szczycie na 3050 m n.p.m brak zasięgu, a tym samym brak kontaktu ze światem i internetem. 
Na darmo próbowałam złapać zasięg. 
Kochani trudno o tym pisać, ale mam już w domu dorosłe dziecko do tej pory ciężko mi w to jeszcze uwierzyć, że ten czas tak szybko biegnie. Warto spędzać czas z dziećmi bo za dwa lata już nie będą chciały z nami wyjeżdżać. Szukam roweru może polecicie mi jakiś konkretny model? Mamy tylko dwa wymagania koszyczek, kobiecą ramę, wszystkie kolory tylko nie czarny. Pomóżcie mi znaleźć idealny  rower. Wysyłajcie linki w komentarzu, będzie mi bardzo miło.
Pozdrawiam Was Kochane mróweczki i do usłyszenia
2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400