04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

środa, 30 grudnia 2015

Rok 2015/2016

  Każdy rok jest cudowny, zostawiamy w pamięci tylko te dobre chwile. Czas, który możemy spędzać z Naszymi dziećmi to najcudowniejsze chwile jakie Nas w życiu mogą spotkać.  Teraz gdy patrzę na to zdjęcie uświadamiam sobie jak ten czas biegnie. Pogoń  za czymś co nazywałabym  szczęściem. 
Każdy pragnie być szczęśliwym i walczy o swoje aby przetrwać.
Gdy dowiedziałam się, że jestem z córcią w ciąży skakałam pod niebiosa do czasu gdy trafiłam na oddział patologii ciąży moja ciąża w siódmym tygodniu była zagrożona miałam bliźniaki. Ale jeden z zarodków został przez mój organizm wydalony i w tak oto sposób moja córcia już w łonie walczyła o przetrwanie. W przedszkolu dzieci walczą np: kto zagra główną rolę w jasełkach, w szkole aby być najlepszym prymusem. W pracy aby szef nas dostrzegł i docenił dając nam podwyżkę i awans.
W jakich realiach my żyjemy?
Czy przecież nie jest najważniejsze w życiu nasze relacje z drugą osobą?????
 Gdy moja ostatnia szefowa zapytała się mnie ile moi  ludzie z zespołu zarabiają odpowiedziałam jej, że nie wiem. Istotne dla mnie były efekty i wydajność ludzi z zespołu, a nie kto ile zarabia bo mnie nigdy to nie interesował. Widocznie jestem inna niż wszyscy, ale się nie zmienię  bo jestem człowiekiem. Mam uczucia wzruszam się nawet na bajce.
 Dlatego tym którzy mnie czytają z tego miejsca serdecznie Wam Kochani dziękuje bo prowadzenie bloga osobistego, to nie tylko dzielenie się z Wami inspiracjami, ale również co mi leży na sercu.
Dziękuję  Wszystkim, którzy mnie wspierali, w projektach, bo bez Waszego wsparcia nie było by tego co teraz osiągnęłam. Na tym już zakończę ten post w tym roku, życząc Wam Kochani Szampańskiej zabawy,  tańców do białego rana i tego co najważniejsze w życiu "szczęścia", bo ja swoje mam obok siebie na zdjęciu. 


 Photo: Fotografia Lena Kulesha
Hair: Salon Fryzjerski PASJA-Agnieszki Pieńkowskiej
Stylization: Joannna Brzegowy
Cobalt dress made from Joanna Brzegowy


2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400