04_04_simo04 Image Banner 1176 x 145

czwartek, 30 kwietnia 2015

Metamorfoza Joanny

Witajcie Kochani dziś jest ten dzień gdzie M&J wraz z partnerami chce Wam przedstawić nową Joannę . Ale zanim do tego dojdzie pokrótce jeszcze raz chcę Wam przedstawić cały sztab ludzi którzy swoją fachową wiedzą i pomocną dłonią przysłużyli się do wykreowania nowego wizerunku Joanny.
Salon Fryzjerski  PASJA Agnieszki Pieńkowskiej gdzie Joasia została poddana zmianie koloru włosów oraz fryzury zgodnego z jaj pięknymi oczami i rysami twarzy. 
W Salonie Kosmetycznym Kosmea Justynka Dąbrowska poddała Joasię zabiegom kosmetycznym twarzy jak również przekonała Joannę,  że regulacja brwi może być bezbolesnym i przyjemnym zabiegiem.   
W Salonie Optycznym Dr. Lens Gosia Modzelewska -Górka w fachowy sposób dobrała Joannie nowe okulary zgodne z najnowszymi trendami i z jej kształtem twarz. 

Anna Chmieleska stylistka- wizażystka zadbała o makijaż . Basia Celej  wykonała zdjęcia Joanny . 
Joanna Brzegowy wybór  stylizacji wieczorowej  i codziennej.

 Zanim Joasia do nas trafiła chciała coś zmienić w swoim życiu, a mianowicie jak to nazwała chciała zobaczyć to "WOW" w lustrze czy jej oczekiwania zostały przez nas spełnione. Zobaczcie sami .
Joanna przed metamorfozą 
Sesja zdjęciowa w wersji wieczorowej nazwała bym ją Wsiąść do pociągu byle jakiego ...


Druga stylizacja to sportowy look.


Ostatnie zdjęcie z naszej wspólnej sesji brakuje na nim Małgosi i Justynki.


Jeżeli podoba Wam się to co robimy udostępnijcie ten post na swoim profilu niech Wszyscy zobaczą,  że Szczecinek jest bardzo ciekawym miastem, które żyje i coś się w nim dzieje nie tylko w swerze modowej.

2203 1920x400_PL_AFF_shf_sneaker_a160321 Image Banner 1920 x 400